Neler Yeni

15000 TL Sistem Önerisi

Çalli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Ali
15K₺ bütçe ile alınabilecek en iyi sistem nedir. Oyun için alınacak

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Modart Pc rtx3060 ve/veya 3060ti sistem çıkaracak. ikisini birden çıkarma ihtimalide var. youtube kanalının topluluk kısmından takip edebilirsiniz. Muhtemelen Gigabyte markasının en azından 2 fanlı ekran kartlarından olacağını, işlemcisinin ryzen 5 5600x veya intel karşılığı olacağını söylemişti yorumlarda.

Çalli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modart Pc rtx3060 ve/veya 3060ti sistem çıkaracak. ikisini birden çıkarma ihtimalide var. youtube kanalının topluluk kısmından takip edebilirsiniz. Muhtemelen Gigabyte markasının en azından 2 fanlı ekran kartlarından olacağını, işlemcisinin ryzen 5 5600x veya intel karşılığı olacağını söylemişti yorumlarda.
Peki hocam başka önerebileceğin bir sistem var mıydı?

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Şuan halihazırda stokta olan ve çok avantajlı bir sistem yok ,sistem toplama kanallarına abone olun ,zilini açın onların çıkardığı avantajlı sistemlere göz atın.

Şu aralar piyasa hem kur hem de miting girişimcilerinin artması sebebi ile geri yükseldi ,bu sebepten dolayı fiyatına göre iyi olan sistemler direk bitiyor.

Çalli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Off of

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,795
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113