Neler Yeni

1500tlye kablosuz kulaklık önerisi

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Mikrofon kalitesi nasıldır acaba, cs go oynuyorum da onun için alacaktım hala tavsiye ediyor musunuz?
bende kulak içi arıyorum csgo için tavsiye edebileceğiniz var mı? bütçe max 750-800
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende kulak içi arıyorum csgo için tavsiye edebileceğiniz var mı? bütçe max 750-800
mikrofon önemli değil

mikrofon önemli değil
ses kasma odaklı

SnareEcho

80+ Silver
1500kya kablosuz kulaklık önerisi kulak içi müzik için phonk ve pop dinlerim mikrofon hiç önemli değil ses kalitesi önemli benim için önerilerinizi bekliyorum
JBL serisine bakabilirsin. Biz aldık aylar önce 350 TL idi. Şu anda maks 1000 vardır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Enes Çetinkaya
Instagram
Legends.chcliper
Kulaklık sıkıntılı. Kenarları kolay kırılıyor

Dostum o modeli almayın. Kenarları kolay kırılıyor. Bununla ilgili pek çok şikayet görebilirsiniz
düzgün kullanırsan hiç bi rşey olmuyor 1 senedir sıfır gibi

YazılımKafa

80+ Silver
düzgün kullanırsan hiç bi rşey olmuyor 1 senedir sıfır gibi
Dostum kullanım ayrı bir şey . Bende kullanıyorum benimde sağlam. Ama pek çok kişinin elinde kalması onların suçu değil. Adamlar kenar kısmını düzgün yapmamış. Saatli bomba. Aldıktan sonra 2 günde de elinde kalabilir. Bu gerçeği değiştirmiyor

efe.Joah

80+
Kulaklık sıkıntılı. Kenarları kolay kırılıyor

Dostum o modeli almayın. Kenarları kolay kırılıyor. Bununla ilgili pek çok şikayet görebilirsiniz

Fırlatırsan kırılır tabi kardeşim, durup dururken kenarları niye kırılsın

YazılımKafa

80+ Silver
Fırlatırsan kırılır tabi kardeşim, durup dururken kenarları niye kırılsın
Kardeşim alakası yok. Ben steelseries arctis 3 te kullandım. Kulaklık çok sağlamdı, başıma takarken baya genişletirdim hiç bir şey olmazdı. Bunda o güveni vermiyor. Zaten internette araştırırsen hep başına takarken kırılıyor. Kimse çocuk değil. Millet kafasına takmayı bilmiyor mu? Bunlar hep kendi suçları değil yani

Top Bottom