Neler Yeni

Öneri 15k Android Telefon önerisi

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Arda doğan
Elimde omix x300 var ama ısırıp duvarlara vurasım geliyor bana Düzgün Bir Telefon Lazım Genelde Bilgisayar Üzerinde Oyun Oynarım Ama Alacağım Telefonun İşlemcisi Güçlü Olursa İyi Olur

Gündelik Kullanım Ve Oyunlar İçin Bataryası Uzun Giden
İşlemcisi güçlü olan
Kamerası iyi olan
Ekranı 120hz ve üstü olsa iyi olur

Depolama 256 olursa iyi olur ama aradaki performans farkına değen 128gb modele sahip bi telefon varsa önerebilirsiniz

Birde size sorum sizce 15k bir telefona değer mi?
Mutlaka android olmadı ben android seviyorum

Kamerası iyi olursa güzel olur bazen devre kartları olsun ince detaylı fotoğraflar olsun videolar olsun işime yarıyor baya leş olmasın kısaca 15k'ya alınabilecek F/p Telefon Arıyorum

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Elimde omix x300 var ama ısırıp duvarlara vurasım geliyor bana Düzgün Bir Telefon Lazım Genelde Bilgisayar Üzerinde Oyun Oynarım Ama Alacağım Telefonun İşlemcisi Güçlü Olursa İyi Olur

Gündelik Kullanım Ve Oyunlar İçin Bataryası Uzun Giden
İşlemcisi güçlü olan
Kamerası iyi olan
Ekranı 120hz ve üstü olsa iyi olur

Depolama 256 olursa iyi olur ama aradaki performans farkına değen 128gb modele sahip bi telefon varsa önerebilirsiniz

Birde size sorum sizce 15k bir telefona değer mi?
Mutlaka android olmadı ben android seviyorum

Kamerası iyi olursa güzel olur bazen devre kartları olsun ince detaylı fotoğraflar olsun videolar olsun işime yarıyor baya leş olmasın kısaca 15k'ya alınabilecek F/p Telefon Arıyorum
Bütçe arttırıp Samsung A55 alabilirsiniz. Arttıramazsanız Samsung A35 alabilirsiniz.

Rtxon1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Metin Taşkın
Poco x6 pro'ya kamerası kötü diyorlar ama
Eğer kamera istiyorsan honor 90 bu fiyat bandındaki açık ara en iyi kameraya sahip telefon. ekranı da süper. Ancak poco x6 işlemcisi poco x6 pronun yarısı gücünde. Kamera daha önemliyse honor 90 kamera daha az önemliyse poco x6 pro al geç.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer kamera istiyorsan honor 90 bu fiyat bandındaki açık ara en iyi kameraya sahip telefon. ekranı da süper. Ancak poco x6 işlemcisi poco x6 pronun yarısı gücünde. Kamera daha önemliyse honor 90 kamera daha az önemliyse poco x6 pro al geç.
Yok ama poco x6 pro'nın kamera için kötü diyorlar s21fe ile x6pro arasında kaldım

Top Bottom