Neler Yeni

16 gb Ucuz ram önerebilirmisiniz

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kullanıyorum iyi gayet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende kullanıyorum memnunum sen neden beğenmedin
Sizin memnun olma olayı oyunda iyi performans göstermesi onun dışında bilginiz yok çipler umrunuzda değil. 500 Liralık 2. el en kalitesiz 16 gb rami taksanızda memnun olursunuz çünkü yine oyunda iyi fps verebilir. Bu konuda çok bilgili bi arkadaş vardı hatırlamıyorum etiketlerdim yoksa anlatırdı sana.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
Tamam teşekkürler

3200 mhz ve 3600 mhz farklı ram takarsam eğer sıkıntı çıkarır mı 2si de DDR4
Burada 2 senaryo var; ya ramler frekans düşüreceği için stabil çalışmayacak ya da sistemin fanları dönecek ama görüntü vermeyecek.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Sizin memnun olma olayı oyunda iyi performans göstermesi onun dışında bilginiz yok çipler umrunuzda değil. 500 Liralık 2. el en kalitesiz 16 gb rami taksanızda memnun olursunuz çünkü yine oyunda iyi fps verebilir. Bu konuda çok bilgili bi arkadaş vardı hatırlamıyorum etiketlerdim yoksa anlatırdı sana.
Kanka benim oyun üzerine kurulu sistemi canavar gibi işini görüyor başka ne beklentim olsun ? Ki sistemimde 15 bin TL lik bir kasa sadece eski teknoloji değil

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kanka benim oyun üzerine kurulu sistemi canavar gibi işini görüyor başka ne beklentim olsun ? Ki sistemimde 15 bin TL lik bir kasa sadece eski teknoloji değil
Hocam sorun yok bendede 10K'lık sistem var bendede D30 ram var ama kalitesiz bir ram alınmaz. @RevDeisDou siz mi biliyordunuz bu konuları tartışılmıştı bi ara @DerratiX

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,916
İsim
Hasan
Oyun oynayacak kişi için ramlerin içinde bulunan chipin hiç bir önemi yok. EN kaliteli chip de en kötü olan da neredeyse aynı performansı verir stok halde. Overclock yapılırsa o zaman fark ortaya çıkar. Herkesin de overclock'a merakı olmak zorunda değil. Ram işini olması gerektiği gibi yapıyorsa olay bitmiştir. Eğer yapmıyorsa ram bozuktur garantiye gider değişir. En pahalı ram de en ucuz ram de bozulabilir.

bendede D30 ram var ama kalitesiz bir ram alınmaz.
İşini yapmıyor mu sendeki ramler? Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
Efe Kırmaz
Oyun oynayacak kişi için ramlerin içinde bulunan chipin hiç bir önemi yok. EN kaliteli chip de en kötü olan da neredeyse aynı performansı verir stok halde. Overclock yapılırsa o zaman fark ortaya çıkar. Herkesin de overclock'a merakı olmak zorunda değil. Ram işini olması gerektiği gibi yapıyorsa olay bitmiştir. Eğer yapmıyorsa ram bozuktur garantiye gider değişir. En pahalı ram de en ucuz ram de bozulabilir.

en iyi cevap olarak yorumladım.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

D30'un iyi olduğunu savunduğunuz için tartışmaya girmeme gerek yok :)

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
en iyi cevap olarak yorumladım.
Aynen öyle bende onu söyledim ama yukardaki arkadaş atar yaptı bu adam oyun dışında napıcak bu adam ? Kaldı ki bu ramları pc hocasıda kullandı donanım arşivide

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,916
İsim
Hasan
Bu arada yanlış anlaşılmasın aynı fiyata overclock performansı daha iyi olduğu bilinen bir ram varsa tabii ki o tercih edilmeli overclock yapılmayacaksa bile ama içindeki chip daha iyi diye overclock yapmayacak olan birisinin fazladan para vermesine gerek yok.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
Efe Kırmaz
Aynen öyle bende onu söyledim ama yukardaki arkadaş atar yaptı bu adam oyun dışında napıcak bu adam ? Kaldı ki bu ramları pc hocasıda kullandı donanım arşivide
Sadece oyun için ve OC yapılmayacaksa ucuz olan ram alınabilir.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bu arada yanlış anlaşılmasın aynı fiyata overclock performansı daha iyi olduğu bilinen bir ram varsa tabii ki o tercih edilmeli overclock yapılmayacaksa bile ama içindeki chip daha iyi diye overclock yapmayacak olan birisinin fazladan para vermesine gerek yok.
Benimde dediğim yanlış anlaşılmasın ben D30'u uygun fiyatta görürsem öneririm bir insana fakat şu an Crucial Ballistix gibi bir ramle aynı fiyatta olmasına rağmen D30'un önerilmesine kızıyorum

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,842