Neler Yeni

16 yaşındayım boyum çok kısa

zZertskA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Berkay Gökmen
Arkadaşlar ben 10. sınıfa geçtim. 7 Eylül 2006 doğmalıyım. Babamın boyu 170 falan annemin 155 ,ben ise 157'yi zor görüyorum cidden artık boy problemi yüzünden hayatıma son vermek istiyorum.Neredeyse bütün okulda en kısa benim boyum seneye uzar mı? Veya bilmiyorum 2 yıl tenise gittim ama geçen sene bırakmıştım. Kırmızı et yemiyorum. Gelebilecek sorulara karşı cevapları veriyorum ki şimdiden görmüş olursunuz diye nasıl birisi olduğumu.Çoğu yerde basketbolun etkisinin olacağı söyleniyo ama oynayabileceğim arkadaşım yok tek başıma ne kadar yapabilirim bilmioyrum. Annemlere tekrar tenise gitmeyi söyleyebilirim.Cidden bıktım artık boyumun her yerde kısa olmasından.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
SANANE
Arkadaşlar ben 10. sınıfa geçtim. 7 Eylül 2006 doğmalıyım. Babamın boyu 170 falan annemin 155 ,ben ise 157'yi zor görüyorum cidden artık boy problemi yüzünden hayatıma son vermek istiyorum.Neredeyse bütün okulda en kısa benim boyum seneye uzar mı? Veya bilmiyorum 2 yıl tenise gittim ama geçen sene bırakmıştım. Kırmızı et yemiyorum. Gelebilecek sorulara karşı cevapları veriyorum ki şimdiden görmüş olursunuz diye nasıl birisi olduğumu.Çoğu yerde basketbolun etkisinin olacağı söyleniyo ama oynayabileceğim arkadaşım yok tek başıma ne kadar yapabilirim bilmioyrum. Annemlere tekrar tenise gitmeyi söyleyebilirim.Cidden bıktım artık boyumun her yerde kısa olmasından.
Erkek misin Kadın mı?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Benim anlamadığım şey boyunun uzun olmasının ne avantajları var ?
Ekstra olarak en büyük etken genetik o yüzden elinden bir şey pek gelmez sadece desteklersin

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yapacak bişey yok dostum dünyada uzunlarda var kısalarda var. Yaşın biraz ilerleyince ameliyat olabilir belki, boy uzatmak için ameliyat vardı ama bilmiyorum ne kadar güvenli

zZertskA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Berkay Gökmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim anlamadığım şey boyunun uzun olmasının ne avantajları var ?
Ekstra olarak en büyük etken genetik o yüzden elinden bir şey pek gelmez sadece desteklersin
Kendimi rahat hissedemiyorum. Uzun olmak da istemiyorum sadece 175 civarı olsam bana yeter. Çocukluğumdan beri dalga geçiliyo arkadaşlarıma bakıyorum hepsi yanyana geldiğimizde uzun oluyo ve şu an aklıma gelmeyen yönleri de var.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Bir minyon dediğimiz birde harbiden geniş omuzlu ve kısa boylu olan insan var. Hangisisin?
Şikayetçi olduğuna göre ben oyumu mnyondan kullanıyorum :)
Kendimi rahat hissedemiyorum. Uzun olmak da istemiyorum sadece 175 civarı olsam bana yeter. Çocukluğumdan beri dalga geçiliyo arkadaşlarıma bakıyorum hepsi yanyana geldiğimizde uzun oluyo ve şu an aklıma gelmeyen yönleri de var.
Yani bilmiyorum boya pek takılmamalısın tek önerim bu onun harici bir çözüm yolu olacağını sanmam bazı arkadaşlar basketbol felan diyor fakat alakası yok illa etkisi oluyordur fakat uzayacaksa uzar uzamayacaksa ne yaparsan yap uzamaz.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,211
İsim
Oğuz
Kız tavlamak dışında boyun sana etkisi olmaz, o yüzden bir önemi yok hayatına bak. Ben de kısayım hiç dert etmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve daha 16 sın uzarsın.

zZertskA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Berkay Gökmen
Şikayetçi olduğuna göre ben oyumu mnyondan kullanıyorum :)

Yani bilmiyorum boya pek takılmamalısın tek önerim bu onun harici bir çözüm yolu olacağını sanmam bazı arkadaşlar basketbol felan diyor fakat alakası yok illa etkisi oluyordur fakat uzayacaksa uzar uzamayacaksa ne yaparsan yap uzamaz.
eyvallah dostum

zZertskA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Berkay Gökmen
Kız tavlamak dışında boyun sana etkisi olmaz, o yüzden bir önemi yok hayatına bak. Ben de kısayım hiç dert etmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve daha 16 sın uzarsın.
teşekkrüler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,083
Üyeler
156,432
Son üye
scaryido89