Neler Yeni

1650 Mobil Üzer mi?

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Selamlar dostlar. Alacak olduğum laptopta 1650 + i5 9300h bulunuyor. Açıkçası kullanma amacım şöyle,
-Lol oynamak.
-Hikaye oyunları oynamak.
-Uzun süreli kullanım (Ortalama 6 yıl).
-Sürekli olarak dizi film izlemek.
-Yazılım eğitimi almak.

Merak ettiğim şey ise bu laptop beni uzun kullanımda üzer mi? Lol gibi oyunlarda üzmeyeceğini tahmin edebiliyorum fakat 1650 mobil kartı kullanan varsa aldığı performans nasıl yardımcı olabilir mi? Özellikle gta v gibi oyunlarda aldığı fps değerini göremedim.

Bu fiyata masaüstü al, masaüstü daha avantajlı gibi cevaplar vermezseniz sevinirim. Masaüstünün daha avantajlı olduğunu biliyorum fakat yakında üniversiteye gideceğim inşallah ve bu bilgisayarı orada da kullanmayı amaçlıyorum. O yüzden çok kalın olmayan ve performanslı laptoplar arıyorum. Kullanım amacım tamamen oyun değil!

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
Alacağın bilgisayarın fiyatı nedir dostum?

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
Dikkat etmemişim görmedim kusura bakma kanka :D Öncelikle şöyle söyleyeyim alacağın bilgisaya 7 bin TL kanka hp bilgisayara 7 bin TL vermektense şu atacağım linkteki konuyu incele derim bende laptop bakıyordum 1 buçuk aydır. Ve gerçekten iyi bir laptop bulduğumu düşünüyorum. Konudaki yorumlara da bakarsın zaten.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dikkat etmemişim görmedim kusura bakma kanka :D Öncelikle şöyle söyleyeyim alacağın bilgisaya 7 bin TL kanka hp bilgisayara 7 bin TL vermektense şu atacağım linkteki konuyu incele derim bende laptop bakıyordum 1 buçuk aydır. Ve gerçekten iyi bir laptop bulduğumu düşünüyorum. Konudaki yorumlara da bakarsın zaten.

Sana minnettarım. Attığın laptopun tek eksiği hp ye göre sanırsam 8 gb rami. Ram takviyesi yapabiliyor muyuz? Herhangi bir bilgin var mı? Şu an ikisi de aynı fiyatta. Aklıma çok yattı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca ryzen 5 4600h tekli çekirdekte 9300h a göre daha iyi bir performans mı sergiliyor? Tam bir karşılaştırma bulamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,805
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt
Top Bottom