Neler Yeni

1660s bu fiyat ne hocam

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Burak Doğan
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,002
İsim
Diyarhan
2500 e gelen ekran kartını 10k ya satıyorlar.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
7000e R3 1200, RX560 satıyorlar attığın sistem normal sayılır bu piyasada…

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz

Hocam bunları şikayet falan edemiyoruz mu bu fiyat ne
5800'e almıştım çok benzerini hehehe yine moralim yerine geldi :D

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Adem Türk
bir kaç ay önce 7k ya 1650 superli sistem aldım geçenlerde 1660s sistemi 7k ya satıyorlar diye üzülmüştüm, bu yontulmuş kazık

Logithx

80+ Bronze
Sadece ekran kartını 10000 TL'ye satıyorlar şikayet etsen ne olacak dolar devletin vergi sistemi üretimin olmaması serbest piyasa diyerekten satıcılar kafalarına göre fiyat artırmasıyla bu sonuçlar oluyor..

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
1660 super mining de iyi olduğu için fiyat böyle. Artık eski fiyatlara döneceğimizi de düşünmüyorum

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
Hocam yapmayın sitelerinde 20kya rtx 3060 var
Bu her sitede var? 70 tane hazır sistem var arada fiyatlandırmadan kaçan o tarz ölü sistemler olabiliyor? Ayrıca sistemi ekran kartsız tek tek topladığında yaklaşık 5.000₺ yapıyor. Yani içindeki ekran kartına 8.000₺ denilmiş. Sorun ne? Neyi şikayet edeceksin? Ortada bir sıkıntı dahi yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir kaç ay önce 7k ya 1650 superli sistem aldım geçenlerde 1660s sistemi 7k ya satıyorlar diye üzülmüştüm, bu yontulmuş kazık
Hocam sizin bu düşünce yapılarınız beni hayrete düşürüyor ya. Sanki dolar 5₺ falan. Sanki her yerde buna muadil sistemler 6-7-8K dan satılıyor da bu site bunu 13K ya satıyor. Öyle bir durum olur, bu halde kazık dersin tamam da şu ülke şartlarında neyi kazık bunun?
Ne yapsın adam? Canım kullanıcılar dolar 12-13₺ oldu ama olsun zararına satış yapayım size canlarım benim falan diyip 7K dan falan mı satsın bu sistemi? Cidden şu ülkede satıcı olmakta zor. Böyle satış yerim falan olsa bu yorumları okusam cinnet geçirirdim herhalde.

Ha alınır mı bence alınmaz ederinin üstünde ama konu bu değil

2500 e gelen ekran kartını 10k ya satıyorlar.
:D Ne yapmalı? Mesela bugün araba aldın 100K ya. 3 ay sonra paraya ihtiyacın oldu. Aracında piyasası 2 katına çıktı diyelim. Ne diyeceksin. Ya ben bunu 100 den aldım ayıptır ben bunu 110 a satayım falan mı diyeceksin yoksa 220 ye koyup 200 e satmaya mı çalışacaksın?

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Burak Doğan
Bu her sitede var? 70 tane hazır sistem var arada fiyatlandırmadan kaçan o tarz ölü sistemler olabiliyor? Ayrıca sistemi ekran kartsız tek tek topladığında yaklaşık 5.000₺ yapıyor. Yani içindeki ekran kartına 8.000₺ denilmiş. Sorun ne? Neyi şikayet edeceksin? Ortada bir sıkıntı dahi yok.

Hocam sizin bu düşünce yapılarınız beni hayrete düşürüyor ya. Sanki dolar 5₺ falan. Sanki her yerde buna muadil sistemler 6-7-8K dan satılıyor da bu site bunu 13K ya satıyor. Öyle bir durum olur, bu halde kazık dersin tamam da şu ülke şartlarında neyi kazık bunun?
Ne yapsın adam? Canım kullanıcılar dolar 12-13₺ oldu ama olsun zararına satış yapayım size canlarım benim falan diyip 7K dan falan mı satsın bu sistemi? Cidden şu ülkede satıcı olmakta zor. Böyle satış yerim falan olsa bu yorumları okusam cinnet geçirirdim herhalde.

:D Ne yapmalı? Mesela bugün araba aldın 100K ya. 3 ay sonra paraya ihtiyacın oldu. Aracında piyasası 2 katına çıktı diyelim. Ne diyeceksin. Ya ben bunu 100 den aldım ayıptır ben bunu 110 a satayım falan mı diyeceksin yoksa 220 ye koyup 200 e satmaya mı çalışacaksın?
Kanka sen ne anlatıyon site sahibi falan mısın 12GB vrama sahip miningde 1660s den iyi olan rtx 3060 lı sistemler o fiyata satılıyor diyorsun normal çok garip insanlarsınız ya yürüyün gidin Allah aşkına bu fiyat yükselmesi dolar ile alakalı değil ekran kartları hazır sistemlerde daha uyguna satılıyor

Al piyasa kralı 14k ya çift fanlı 1660s tuf kart normal değil 20k 🤣

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Kanka sen ne anlatıyon site sahibi falan mısın 12GB vrama sahip miningde 1660s den iyi olan rtx 3060 lı sistemler o fiyata satılıyor diyorsun normal çok garip insanlarsınız ya yürüyün gidin Allah aşkına bu fiyat yükselmesi dolar ile alakalı değil ekran kartları hazır sistemlerde daha uyguna satılıyor

Al piyasa kralı 14k ya çift fanlı 1660s tuf kart normal değil 20k 🤣
Sonuna kadar size katılıyorum bu kartları aldıkları fiyatlar aşırı ucuz hem toptan aldıkları hemde mining fiyatlarından almadıkları için. Bir şirket 8000tlye bu sistemi satabiliyorsa kârı olduğu için satar kimse kârı olmadan satmaz aradaki iki katlı fiyatı da cebe atıyorlar. Ellerindeki stok fiyatı bitmeden dolar zammını geçiren adamlara ne anlatacaksın ki. Avrupa'dan aşırı gerideyiz iş ahlakı konusunda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,438
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom