Neler Yeni

18 k bütçem var hazır sistem arıyorum

Levpaves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Elif Koçak
Bütçe
18000
Arkadaşlar 18k civari bir bütçem var ama hangi bilgisayarı alsam karar veremedim. Toplama mı daha iyi olur yoksa hazir almak mi emin olamadim, hazir sistemlerde guzel ama bu konuda bilgisiz oldugum icin ne yapsam bilmiyorum. Ekran karti olarak RTX 3060 falan kullanmayi dusunuyordum. Fiyata monitor dahil degil ama monitor onerilerinizi de atabilirsiniz. Bilgisayarı oyun odaklı kullanacağım. Sizin toplama guzel dediginiz bilgisayar varsa atar mısınız? Ya da bilgisayar toplama da yardımcı olabilir misiniz? Elimde şu pcler var.

https://www.gamegaraj.com/urun/ahora-5a-rtx3060-ti/
Ana kart hakkında özellikle bilgim yok o konuda da yardımcı olur musunuz

Özelleştirme yapılarak hangi pc alınır sizce? Yoksa toplama mı bekleyeyim. Birde amd 6700 ve 3060, 3060ti arasında çok kalıyorum. 18K bütçenin dışında monitör önerisi de alabilirim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Zeth

Zeth

80+ Bronze
Ben de bu bütçeye nvdia sistem bakıyorum da çok tatmin eden bir şey göremedim henüz

Levpaves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Elif Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Mustafa Polat
Arkadaşlar 18k civari bir bütçem var ama hangi bilgisayarı alsam karar veremedim. Toplama mı daha iyi olur yoksa hazir almak mi emin olamadim, hazir sistemlerde guzel ama bu konuda bilgisiz oldugum icin ne yapsam bilmiyorum. Ekran karti olarak RTX 3060 falan kullanmayi dusunuyordum. Fiyata monitor dahil degil ama monitor onerilerinizi de atabilirsiniz. Bilgisayarı oyun odaklı kullanacağım. Sizin toplama guzel dediginiz bilgisayar varsa atar mısınız? Ya da bilgisayar toplama da yardımcı olabilir misiniz? Elimde şu pcler var.

https://www.gamegaraj.com/urun/ahora-5a-rtx3060-ti/
Ana kart hakkında özellikle bilgim yok o konuda da yardımcı olur musunuz

Özelleştirme yapılarak hangi pc alınır sizce? Yoksa toplama mı bekleyeyim. Birde amd 6700 ve 3060, 3060ti arasında çok kalıyorum. 18K bütçenin dışında monitör önerisi de alabilirim.
Monitör dahil bütçe ne kadar?

VeloceRR

80+ Bronze
valla beyler ben ince hesapta amd 6700 lük bir şey aldım size de hayırlısı olsun inşallah
Sana da hayırlı olsun.. Ben de attığım linkteki pc yi ssd 1 tb yapıp rampage kasayla değişim satın aldım:)

VeloceRR

80+ Bronze
Top Bottom