Neler Yeni

18 Kasım 2021 Günceliyle Uygun Fiyatlı 144Hz 1ms Monitör Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
İsmail

Bu konuda yapmaz diyorlar ama deneyimlemeden bilemeyiz tabi yinede etkiler onu düşünerek alın
illa gsync açacağım demiyorum ben şu an 75hz kullanıyorum 144'e geçince oyun performansım artsın yeter. ghosting lag vb olmuyor dediniz ona göre gayet güzel bir ürün

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hardcore fps oyunu oynamıyorsan tn panel alma 2-3 gün Abdullah abinin storylerini takip et sık sık indirime giren bir monitörü paylaşıyor ips panel 144hz 1ms monitörü 1500TL altına alabiliyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

illa gsync açacağım demiyorum ben şu an 75hz kullanıyorum 144'e geçince oyun performansım artsın yeter. ghosting lag vb olmuyor dediniz ona göre gayet güzel bir ürün
VA panel modeller arasında f/p anlamında güzel ve sorunsuz bir ürün evet

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
İsmail
Hardcore fps oyunu oynamıyorsan tn panel alma 2-3 gün Abdullah abinin storylerini takip et ips panel 144hz 1ms acer monitörü 1500TL altına alabiliyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

VA panel modeller arasında f/p anlamında güzel ve sorunsuz bir ürün evet

Bildiğim kadarıyla Gsnyc veya Freesync olsa dahi ufakta olsa Input Lag yapar, fakat örneğin CS:GO'da herhangi birini açmasanız bile monitörünüzün Hz değerinin üstünde FPS aldığınızda ciddi derece de yırtılma oluşmuyor ama Valorant'ı bilemem.
cevap: AMD ve NVIDIA bunların hepsini düşünerek yaptı, herhangi bir input lag yok. Girip deneyebilirsiniz.

attığınız forumda böyle bir yazı ve böyle bir cevap var. sanırım açarım genede gözlemlerim. ailemle konuşup almayı düşünüyorum teşekkür ederim.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
cevap: AMD ve NVIDIA bunların hepsini düşünerek yaptı, herhangi bir input lag yok. Girip deneyebilirsiniz.

attığınız forumda böyle bir yazı ve böyle bir cevap var. sanırım açarım genede gözlemlerim. ailemle konuşup almayı düşünüyorum teşekkür ederim.
Rica ederim şimdiden hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
İsmail
Rica ederim şimdiden hayırlı olsun
hocam ürün yorumlarına vs baktım bazıları hayal kırıklığı, gosting vb yazmış bazılarıda video şeklinde atmışlar bunlar şansa olan şeyler mi bende öyle bir sorun çıkma ihtimali var mıdır yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,884
Üyeler
138,432
Son üye
audioperformance