Neler Yeni

18 yaş altı banka önerisi

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Mehmet
16 yaşındayım bir banka hesabı açmaya karar verdim papara ile birçok işlemden mahrum kalıyorum o yüzden yarın banka hesabı açtırıcam velim ile önerileriniz neler aklımda iş bankasının ilk imza kartı var sizin düşünceleriniz nelerdir?

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok para göndermiceksen garanti ama para gönderirim dersen devamlı o zaman iş bankası.
Aslında çok fazla işim olmaz ama ikisinden birisini illaki temin ederim o olmadı diğeri misali

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
18 yaşından küçük olduğu için banka hesabı açsan bile gene çoğu özellikten mahrum kalıcaksın ve cashback özeliğide gidicek. Ve komisyon oranları yükselecek. Tavsiyem paparadan devam ancak iş ile ilgili ise banka kartı lazım olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kısaca banka kartını hiç bir özelliği olmayan ön ödemeli kart gibi kullanacaksın

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,994
İsim
Emre
Discord
necromancerr
16 yaşındayım bir banka hesabı açmaya karar verdim papara ile birçok işlemden mahrum kalıyorum o yüzden yarın banka hesabı açtırıcam velim ile önerileriniz neler aklımda iş bankasının ilk imza kartı var sizin düşünceleriniz nelerdir?
Garanti,iş bankası,VakıfBank bu üçüne bakabilirsin şubeden şubeyede değişiyor mesela burdaki garanti çok umursamaz davranırken vakıfbank gayet umursuyordu karşısındakini

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18 yaşından küçük olduğu için banka hesabı açsan bile gene çoğu özellikten mahrum kalıcaksın ve cashback özeliğide gidicek. Ve komisyon oranları yükselecek. Tavsiyem paparadan devam ancak iş ile ilgili ise banka kartı lazım olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kısaca banka kartını hiç bir özelliği olmayan ön ödemeli kart gibi kullanacaksın
Sahibindenden ürün sattığım için param gelmemişti ondan IBAN lazım

SeryXS

80+ Bronze
Garanti

leggate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren ak
Dostum ilk defa senden duyuyorum okadar para transferi yaptım paparada IBAN ile hiç bir sıkıntı olmadı. Zaten IBAN dediğin şey değişmez veya fark etmez ki IBAN IBAN dır yani banka vb gibi etkenler etkilemez ki.
Papara banka olmadığı için satılan ürünün parası gelmiyor ondan dolayı banka hesabı lazım papara olmuyor

Top Bottom