Neler Yeni

18 yaş altı ibana sahip kart onerisi.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
Editorlük yapıyorum. Normalde babamın kartına attırıyorum ama kartı istediğim gibi kullanamıyorum. Yanımda taşıyabileceğim bir kart arıyorum. Paparaya kayıt olmuştum ama e postamı sildim. Şifremi de bilmiyorum hesabı kurtaramadım. İninal onermeyin. Başka alternatif var mı? Banka kartı vs nasıl çıkarılır bilmiyorum. Odemeler genel olarak spoti olucak.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Editorlük yapıyorum. Normalde babamın kartına attırıyorum ama kartı istediğim gibi kullanamıyorum. Yanımda taşıyabileceğim bir kart arıyorum. Paparaya kayıt olmuştum ama e postamı sildim. Şifremi de bilmiyorum hesabı kurtaramadım. İninal onermeyin. Başka alternatif var mı? Banka kartı vs nasıl çıkarılır bilmiyorum. Odemeler genel olarak spoti olucak.
Paycell en pratik hali hocam ama girerken bilgileri tam girin her bilgi size ait olsun

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,191
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Tosla ininal papara lite/black

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Banka hesabı açtırabilirsin, veli ile açtırabiliyorsun. 2015'de İş Bankasın'dan bir hesap açtırdım, veli ile ve yazılım işleri ile uğraşıyordum. Yüklü miktarda çok para girdi. Karışmadılar da, tabii belki farklılık gösteriyordur artık orasını bilemem.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,104
İsim
Mert Metshi
Ben 16 yaşındayım iş bankası ilk imza hesabı kullanıyorum annemle gittik bankaya 18 yaş altı hesap açmak istiyoruz dedik sonra yaklaşık 30 sayfa imzalattırdılar sonra tamam dediler kart 1 hafta sonra geldi

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Biraz aydınlatabilir misiniz? Banka hesabı açmak istiyorum.
İş Bankası(tavsiyemdir, devlet bankası önermem yüklü miktarı blokeliyorlar. Özel banka olarak garanti bankasına 10.000TL gibi bir tutar girdiği an bloke olmuştu, yapı kredi de anne ve babayı aynı anda istiyor veli ile hesap açılışı için ve senin yapabileceğin işlemleri kısıtlıyor o yüzden en iyisi işbankası, ayrıca kartları da yeni.) Şubeye annen veya baban(velayet durumun yoksa) ikisinden biri ile gidiyorsun. Sıra alıyorsun, temsiliciye hesap açtırmak istediğini söylüyorsun. 20-30 tane ıvır zıvır sözleşme kağıdına imza atıyorsun, aynı kağıtlara imzayı velin de atıyor ve hesabın aktif. Adres belirtiyorsun kartın da postayla geliyor. Bu kadar basit.(18 yaş altı olduğun için hesabın ismi ilk imza olarak adlandırılıyor ama inan ki normal hesaptan hiçbir farkı yok sadece yaşta erginlik gerektiren işlemleri yapamıyorsun. Örneğin: Kredi kartı başvurusu yapma sayfasına girdiğinde hata veriyor.)

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İş Bankası(tavsiyemdir, devlet bankası önermem yüklü miktarı blokeliyorlar. Özel banka olarak garanti bankasına 10.000TL gibi bir tutar girdiği an bloke olmuştu, yapı kredi de anne ve babayı aynı anda istiyor veli ile hesap açılışı için ve senin yapabileceğin işlemleri kısıtlıyor o yüzden en iyisi işbankası, ayrıca kartları da yeni.) Şubeye annen veya baban(velayet durumun yoksa) ikisinden biri ile gidiyorsun. Sıra alıyorsun, temsiliciye hesap açtırmak istediğini söylüyorsun. 20-30 tane ıvır zıvır sözleşme kağıdına imza atıyorsun, aynı kağıtlara imzayı velin de atıyor ve hesabın aktif. Adres belirtiyorsun kartın da postayla geliyor. Bu kadar basit.(18 yaş altı olduğun için hesabın ismi ilk imza olarak adlandırılıyor ama inan ki normal hesaptan hiçbir farkı yok sadece yaşta erginlik gerektiren işlemleri yapamıyorsun. Örneğin: Kredi kartı başvurusu yapma sayfasına girdiğinde hata veriyor.)
Hocam 1 ocakta 18 yaşıma giriyorum. 18 olduktan sonra normal şekilde kullanabiliyor muyum? Birde para odemem gerekiyor mu?

Muci46

80+ Bronze

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
18 ol.enpara al.havale eft her şey bedava.diğer bankalar fatura öderken bile komisyon kesiyor.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Hocam 1 ocakta 18 yaşıma giriyorum. 18 olduktan sonra normal şekilde kullanabiliyor muyum? Birde para odemem gerekiyor mu?
18 olmadan da normal şekilde kullanabiliyorsun sadece açtıkları hesabın ismi değişik(İlk İmza). Para ödemen gerekmiyor, yaptığın işlemlere işlem ücreti veriyorsun başka bir sıkıntı yok.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
BİM'den 4.5 TL'ye fups alabilirsin.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Babana söyle senin adına ek kart çıkartsın özgürce kullanabilirsin. Ek kartı kendi İBAN'na tanımlayabiliyorsun.

Bu rehber sana yardımcı olur.

Top Bottom