Neler Yeni

18 Yaş altı vizesiz yurt dışına çıkabilirmi

Receb İvedik

80+ Bronze
Arkadaşlar İsviçre'ye 180 günde 90 gün boyunca vizesiz girilebiliyormuş . Mukavafakatname ile tek başıma ailem olmadan gidebilirmiyim ? . Orada kalacak yerim var akrabalarımın çoğu orada yaşıyor . Amacım oraya yerleşmek kesinlikle değil 90 gün gezip yeni kültür edinmek , dil öğrenmek

OnurCiftci26

80+ Bronze
Arkadaşlar İsviçre'ye 180 günde 90 gün boyunca vizesiz girilebiliyormuş . Mukavafakatname ile tek başıma ailem olmadan gidebilirmiyim ? . Orada kalacak yerim var akrabalarımın çoğu orada yaşıyor . Amacım oraya yerleşmek kesinlikle değil 90 gün gezip yeni kültür edinmek , dil öğrenmek
Yeşil pasaportun varsa çıkarsın ancak bordo pasaporta sahipsen vize alman gerekiyor.

Receb İvedik

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeşil pasaportun varsa çıkarsın ancak bordo pasaporta sahipsen vize alman gerekiyor.
Şuan daha bu fikir yeni aklıma geldi dostum hangi pasaportu almam gerekiyor yardımcı olur musun ?
Ekim ayında 16 yaşım doluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan daha bu fikir yeni aklıma geldi dostum hangi pasaportu almam gerekiyor yardımcı olur musun ?
haziran ayından önce gitmem mümkün mü ?

OnurCiftci26

80+ Bronze

haziran ayından önce gitmem mümkün mü ?
Dostum baban, annen memursa yeşil pasaport alabilirsin ancak değillerse bordo pasaport almak durumundasın.

Receb İvedik

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum baban, annen memursa yeşil pasaport alabilirsin ancak değillerse bordo pasaport almak durumundasın.
Peki hangi vize türüne başvursam en kısa sürede çıkar ?

6 ay geçerli olması benim için yeterli olacaktır . bir de kara yolu ile ülkeden çıkabilirim değil mi

6 ay geçerli olması benim için yeterli olacaktır . bir de kara yolu ile ülkeden çıkabilirim değil mi
Screenshot_2022-07-01-00-28-04-962_com.android.chrome.jpg

OnurCiftci26

80+ Bronze

Gezmeye gideceksen turistik vize, dil okulu falan istiyorsan öğrenci vizesi alacaksın.
Karayoluyla çıkabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,438
Son üye
diamond13
Top Bottom