Neler Yeni

18 yaşından küçük birinin elektronik sigara alması?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Kapıda kredi kartı yaptım, umarım pişman olmam yada dolandırılmam aldığım site buharkeyf1. Aldığım cihaz smok Nord 4
Eğer bozulursa yandın haberin olsun. Muhatap olacagin kimde olmayacak.

Erda Yıldırım

80+ Gold
Niye ki? Korkutmayın beni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi siteden almalıydım?
Iadeye gönderdiğinizde falan zaten iade alma ihtimali yok. Bozulduğunda ise türkiye'de tamiri yok. Ya yenisini alacaksın ya da 2.elden birisine kakalayacaksin.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Iadeye gönderdiğinizde falan zaten iade alma ihtimali yok. Bozulduğunda ise türkiye'de tamiri yok. Ya yenisini alacaksın ya da 2.elden birisine kakalayacaksin.
Şimdi ödeme fln de yapmadım iade edeyim diyeceğim ama düzgün bir site yok ki smok online var ona da güvenmedim.

Erda Yıldırım

80+ Gold
Şimdi ödeme fln de yapmadım iade edeyim diyeceğim ama düzgün bir site yok ki smok online var ona da güvenmedim.
Hocam sitelerden alma diyorum, 20 kere dedim sana. Telegram gruplarından elden al. Oda olmadı çevrendeki tütüncüleri gez. Bizim burda tüm tütüncüler satıyor.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam sitelerden alma diyorum, 20 kere dedim sana. Telegram gruplarından elden al. Oda olmadı çevrendeki tütüncüleri gez. Bizim burda tüm tütüncüler satıyor.
Tütüncü gezsem en fazla puff bulurum diye tahmin ediyorum telegram kanallarına wp gruplarına girdim, olduğum ilde satan yok yada diyelim ki telegram gibi yerlerden aldım yine aynısı olmayacak mı? Bozulduğunda adamın yapabileceği bir şey yok ki?

Receb İvedik

80+ Bronze
Tütüncü gezsem en fazla puff bulurum diye tahmin ediyorum telegram kanallarına wp gruplarına girdim, olduğum ilde satan yok yada diyelim ki telegram gibi yerlerden aldım yine aynısı olmayacak mı? Bozulduğunda adamın yapabileceği bir şey yok ki?
pufflar o kadar popüler oldu ki bakkallarda görüyorum 😂

Erda Yıldırım

80+ Gold
Telegramdan bulursan adam sana aldığı yeri söyler. Ordan her türlü şeyini bulursun. İnan bana daha güvenilir.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Telegramdan bulursan adam sana aldığı yeri söyler. Ordan her türlü şeyini bulursun. İnan bana daha güvenilir.
Gerçekten çok zor gibi gözüküyor, siparişi geçtim zaten, iptal edebilirim ama bilmiyorummm. Beni bu hayatta kararsızlığım öldürecek.

Erda Yıldırım

80+ Gold
Gerçekten çok zor gibi gözüküyor, siparişi geçtim zaten, iptal edebilirim ama bilmiyorummm. Beni bu hayatta kararsızlığım öldürecek.
Hocam kaç para verdiniz. İlk elektronik sigaranız olduğu için problem olmaz. Deneyim diyip geçersiniz.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam kaç para verdiniz. İlk elektronik sigaranız olduğu için problem olmaz. Deneyim diyip geçersiniz.
1100 civarı. (kapıda ödeme, kargo, likit) hepsi dahil. Aslında çok para değil ama ilk olduğu için heyecan var diyeyim.

Bir de paket bana ulaştıktan sonra yapmam gerekenleri tek tek söyler misiniz?

Erda Yıldırım

80+ Gold
1100 civarı. (kapıda ödeme, kargo, likit) hepsi dahil. Aslında çok para değil ama ilk olduğu için heyecan var diyeyim.

Bir de paket bana ulaştıktan sonra yapmam gerekenleri tek tek söyler misiniz?
Paket ulaşınca video çekerek açın sigarayı. İlk çekilişine kadar video çekin. Hatta becerebilirseniz ilk 100 çekişi videoya alın. Bir hata olursa video çok işinize yarar.

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Reis geldi mi ürünün?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular