Neler Yeni

180 derecelik direksiyon setimi nasıl 900 derece yaparım ?

Muhammed0147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Muhammed Yertüm
Son düzenleme:

Kamil0.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kamil Genç
elimde Logitech formula vibration direksiyon seti var . Ben bu direksiyon setini 900 derece yapmak istiyorum . Bunu nasıl yapabilirim ? (direksiyon setinin kartı garfield)
direksiyon setinin görüntüsü =( https://www.google.com/search?q=log...B&biw=1920&bih=937&dpr=1#imgrc=rFEGOF7Vr6daGM )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilen birisi yok mu ?
hocam baya zor ve zahmetli bir işlem ve çok da güzel olmuyor açıkcası biraz tuzluda oluyor bence yapma parçaları çıkarıp takarken sete zarar verebilirsin ayrıca

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
elimde Logitech formula vibration direksiyon seti var . Ben bu direksiyon setini 900 derece yapmak istiyorum . Bunu nasıl yapabilirim ? (direksiyon setinin kartı garfield)
direksiyon setinin görüntüsü =( https://www.google.com/search?q=log...B&biw=1920&bih=937&dpr=1#imgrc=rFEGOF7Vr6daGM )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilen birisi yok mu ?
En basit yöntemini söyleyeyim.

Aşama - 1
Onların içinde bir alan var.
Bir yerden sonra direksiyonun dönmüyor.
O kilidi kırarsın.
Kırdıktan sonra 9.999.999+ derece oluyor.
Sonsuza kadar döner.

Aşama - 2
Evde duran eski bir mouse varsa, veya ucuz bi model de alabilirsin.
İçini açıyorsun, devre kartını çıkartıyorsun, direksiyonun arkasına bağlıyorsun.
Eğer okuyabileceği yüzey yoksa, yüzey algılaması için arkaya yuvarlak şekilde kesilmiş bir karton veya plastik ekleyebilirsin.

Aşama - 3
Belli bir yerden sonra otomatik olarak merkezlemesini veya bir müddet sonra dönmesini istemiyorsan
Ölçüsü ayarlanmış sert bir lastik yardımı ile kendi kendine direksiyonu ortalamasını sağlayabilirsin.
Veya;
Belli uzunlukta bir ip ayarlayıp, bir yerden sonra dönmesini engelleyebilirsin.

Bu dediğim yöntem ETS2 - ATS vs. gibi mouse ile kontrol imkanı sağlayan oyunlarda geçerli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,239
Üyeler
152,850
Son üye
Berkaytuunc
Top Bottom