Neler Yeni

Öneri 18000 TL Bütçeye Telefon

Hangisi alınmalı

• 11400 TL samsung s22 128gb

• 17800 TL Iphone 13 128gb

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

seniyazdim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Ali Arslan
Güzel bir açıklama teşekkür ederim kullanıcı deneyimlerin için
Android iphone kişiye göre değişir ama iphone aldığın zaman ileride saatmak istersen paran o kadar değer kaybetmez ama android de çok kaybeder bunu göz önünde bulundurarak seçim yap genel olarak bakarsak iphone 12 veya 13 al derim s22 güzel cihaz ama ben yine iphone dan yana seçerdim tercihi değer mevzusunu önemsiyorum

Mert

80+ Silver
Benzer bütçem olsa iPhone alıp geçerim, arkama bakmam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Osman Kadir Kaya

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Sanırım S22 alıcam gibi yorum ve görüşlerini belirten herkese teşekkür ederim.

AliGKMEN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Ali GÖKMEN
13 al hiç diğer markalarla uğraşma

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ömer SARLUGİL
2. el temiz iphone 12 bro max alabilirsin 13 tendaha iyi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
13 almaya çalış dostum.

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
11400Tl S22
17800Tl Iphone 13
Buyback kampanyası ile bu fiyatlar verildi aradaki farkı verip vermemek arasında kaldım

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Başka düşüncesi olan varmı

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
üzdü :/

Qbört

80+ Bronze
İphone 13'ün işlemcisi daha iyidir bunu belirteyim s22'ye göre daha uzun süre kullanım ömrü sunar stabil olması ve güncel olması vb. Aradaki bütçe farkına bakmam iphone 13 alırım o stabilliği s22 de uzun süre görebileceğini pek zannetmem. Ayrıca yıllar geçse de değeri düşmeyecek bir telefon, ileride satmayı düşünürsen için rahat olur. Kısacası android gibi gerekli zorunluluğun yoksa ve alışabilirsen 13'ü almaya bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ömer Yusuf Çağlayan
Merhabalar telefon almayı düşünüyorum ama asla ne alacağıma karar veremedim düşündüğüm modeller
Iphone 11 , 12
Samsung S21 FE , S22
En az 4 veya 5 yıl tekrardan telefon ihtiyacım olmayacak şekilde bir şey istiyorum ama tam olarak karar veremedim. Huawei p20 lite kullanıyorum 2018 Temmuz ayında aldım halen çalışırım durumda ama artık şarjı 1 gün zor yetiyor. Apple kalitesini merak ettiğimden dolayı aslında sadece apple almayı düşündüm ama teknoloji bakımından 11 çok eskide kaldı ve 2 yıl sonra cihazın ömrü tamamlar dendi 2019 da çıkış yaptığı için böyle bir durum da yaşamak istemiyorum açıkcası. Yazdığım telefonlardan en az 2 haftadır kullananlar varsa yorumlarını belirtirse sevinirim. İyi forumlar
Kesinlikle iPhone al, Apple ürünleri gerek stabilite olsun gerek güncelleme desteği olsun gerçekten diğer markalara göre çok çok öndeler. Emin ol iPhone 13 seni düzgün bir kullanımla en az 6-7 sene götüreceğini düşünüyorum.

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
İphone 13'ün işlemcisi daha iyidir bunu belirteyim s22'ye göre daha uzun süre kullanım ömrü sunar stabil olması ve güncel olması vb. Aradaki bütçe farkına bakmam iphone 13 alırım o stabilliği s22 de uzun süre görebileceğini pek zannetmem. Ayrıca yıllar geçse de değeri düşmeyecek bir telefon, ileride satmayı düşünürsen için rahat olur. Kısacası android gibi gerekli zorunluluğun yoksa ve alışabilirsen 13'ü almaya bak.
Öyle bir zorunluluğum yok aslında sadece arada ki farka değer mi demiştim anladığım kadarıyla değecek gibi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle iPhone al, Apple ürünleri gerek stabilite olsun gerek güncelleme desteği olsun gerçekten diğer markalara göre çok çok öndeler. Emin ol iPhone 13 seni düzgün bir kullanımla en az 6-7 sene götüreceğini düşünüyorum.
6 7 sene stabil bir şekilde hep telefon güncel kalıp kasmıyacaksa çok iyi bir süre bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,608
Üyeler
140,226
Son üye
Ortahisar
Top Bottom