Neler Yeni

Çözüldü✓ 1k 2k bandında red swich klavye önerisi

Palo DAYI

80+ Gold
farrk edıyormukı mesela alttakı dela basınca vırgul cıkmıyomu sende
bırde kende tuslarındakı dellerde numlocktakınde uzerınde nokta ısareti var ustekınde yok ama puddınglerın ıkısındede yok galıba :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablosuz kullanma firsatim olmadi hic ama 4000mah bataryasi olan modeli bu tahminimce RGB lerin acik olup olmamasina gore o gun uzayabilir kisalabilirde full rgb acik kullanirsan kisa surebilir bitmesi ama kapali veya zayif parlaklikta kullanilirsa cok uzun sure gidebilir suan denemedim tahminim bu yonde zaten yorumlardaki kisiler uzun gittigini belirtmis sitede 4000mah yaziyordu gelen kutuda 3600mah yaziyor ama bilemedim sonuc olarak acip bakmadigim icin kesin bilgi yanlis olur simdi tutup geri iade ile ugrasmak ta istemedim cokta fark olacagini sanmiyorum
benım kullanımımda 1 aydan fazla goturuyor
ben gunduz ısıkları komple kapatıp gecelerı tuslar gozukmesı ıcın 1.sevıyede acıyorum zaten tuslarda ısık gecırdıgı ıcın sorun olmuyor
gunde hafta ıcı 3-4 saat hafata sonu 10 saat belkı daha fazla kullanıyodurum

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
farrk edıyormukı mesela alttakı dela basınca vırgul cıkmıyomu sende
o olay senin bilgisayarin klavye duzenine gore degisir suan fark ettiysen ingilizce duzeninde kullaniyorum ve turkce harfler yok telefona bagladim kablo ile gerci bluetoth ile baglayabilirdim ama aklima gelmedi klavye duzeni turkce yaparsan klavye uzerinde ingilizce tus dizilimide olsa o tusun karsiligi turkcede atiyorum noktalama isaretinin oldugu yerde o veya ç harfleri var yada ü ğ gibi onlar çıkıyor basınca tusta ne yazarsa yazsın. Çünkü bilgisayar klavye dil düzeni Türkçe dir. Ben İngilizceye ayarladım ha Türkçe de yapıyorum arada. Zaten aynı anda bir çok dil ayarlanabiliyor.

Valla 165 tuşlu puding caps aldığım için direk taktım geçtim. Çok fazla olduğu için bir gün oturup düzenlemek lazım aslında ya

Palo DAYI

80+ Gold
o olay senin bilgisayarin klavye duzenine gore degisir suan fark ettiysen ingilizce duzeninde kullaniyorum ve turkce harfler yok telefona bagladim kablo ile gerci bluetoth ile baglayabilirdim ama aklima gelmedi klavye duzeni turkce yaparsan klavye uzerinde ingilizce tus dizilimide olsa o tusun karsiligi turkcede atiyorum noktalama isaretinin oldugu yerde o veya ç harfleri var yada ü ğ gibi onlar çıkıyor basınca tusta ne yazarsa yazsın. Çünkü bilgisayar klavye dil düzeni Türkçe dir. Ben İngilizceye ayarladım ha Türkçe de yapıyorum arada. Zaten aynı anda bir çok dil ayarlanabiliyor.
farkındayım bende suan ıngılıcze olarak yazıyorum klavyede neyse o nu yazıyor

Palo DAYI

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa dudukcu
Pişman etmez hayırlı olsun bu arada prime Day için son saat para varsa direk alin yoksa fiyatı 2kyi geçiyor indirimsiz
Dostum az önce siparisi vericektim ama 1.600 olan ürün hersey dahil oldugunda 2.400 tl oluyor 2.500 e asus marka var kararsız kaldım masa üstünde kullanıcam bunu sarj olayı benim icin gerekli degil
Asus un daha iyi mi degilmi arada kaldım

Palo DAYI

80+ Gold
Dostum az önce siparisi vericektim ama 1.600 olan ürün hersey dahil oldugunda 2.400 tl oluyor 2.500 e asus marka var kararsız kaldım masa üstünde kullanıcam bunu sarj olayı benim icin gerekli degil
Asus un daha iyi mi degilmi arada kaldım
Yapma be ben dün dedim prime Day bitiyor elini çabuk tut diye :(
Asusu bilmiyorum link atarsan bakabilirim
Birde asusun geri ödeme muhabbeti var rog serisi bazı modellerde onların dahilinde bir urunse daha ucuza getirebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa dudukcu
Birde asusun geri ödeme muhabbeti var rog serisi bazı modellerde onların dahilinde bir urunse daha ucuza getirebilirsin

Birde asusun geri ödeme muhabbeti var rog serisi bazı modellerde onların dahilinde bir urunse da8ha ucuza getirebilirsin
1000006095-jpg.702111

Palo DAYI

80+ Gold

Palo DAYI

80+ Gold

Palo DAYI

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,891