Neler Yeni

1k bütçede kablosuz kulaküstü kulaklık önerisi

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Neden kulaklık arıyorum?
Normalde okul yolum maks 10dk staja başlamam ile bu yol günlük gidiş geliş 40-50dk civarı oldu Xiaomi Airdots kullanıyorum 3. yılı ve batarya dayanmıyor yol arttığından aslında düzenli şarja taksam belki gider ama ben öyle biri değilim.
Telefon için kullanacağım.
Kafamdaki sorular
JBL almak istiyorum aslında katlanması fln çok hoşuma gidiyor boyunda duruşu fln çok güzel ama kulağa tam oturmuyorlar ya ben hayatımda 1-2 denedim değişik hissettim kullandığım kulak üstü kulaklıkların hepsi kulağı kaplıyordu bu tür kulaklıklar kafadan düşme yapmıyor mu?
Kafada ağrı yapıyor mu?
Bütçe
1000tl ama daha az olursa çok iyi olur son zamanlarda bayağı para sıkıntısı çekiyorum
Kulaklıkta aradığım özellikler
-Renk olarak beyaz olmasın ama siyah iyi olur açık renk olmasın kir konusunda belli etmesin.
-Pili iyi olsun 2 haftayı tamamlasın 10-12 saat 2 haftalık.
-Bu kulağa tam oturmuyorsa kafama iyi tutunsun düşmesinden korkmayım, kulağı kaplıyorsa baskı yapmasın.
-Ses kalitesi kötü olmasın bim kulaklığı olmasın :d
-Çok yer kaplamaması

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Kulaküstü değil de şu an kulağımda olan Anker Soundcore Life Note 3i TWS Bluetooth 5.2 Kulaklık tavsiye ederim. Gerçekten kulağa çok iyi oturuyor. Asla düşme endişesi yaşamadım. Gürültü engelleme ve mikrofon kalitesi de tatmin edici. Verdiğim paraya kesinlikle değer. Kulaküstü kulaklığı taşıması ve şarj konusunda sıkıntı yaşayabileceğim için tercih etmedim. Kardeşim JBL kullanıyor. Ve haftada 1 şarja takıyor. Ama benim ekstra kulaklık kutusu batarya işlevi gördüğü için 3 haftada 1 falan anca takıyorum. Onda da kullanırken kutu şarj oluyor sadece. Yol için kullanacaksan bence kulakiçi kulaklıklara yönel.

Top Bottom