Neler Yeni

2-3 gecedir ciddi uyku problemi

Ysuflix

80+ Gold
Merhaba. 2-3 gündür ve gecedir uyku düzenim tamamen terse döndü. Gece 5ten aşağı uyuyamaz oldum. 12-1 de kalkıyorum ve tamamen günüm pc başında geçiyor başka bir şey yapmıyorum. Ve her gece 1.30 2 gibi pc kapatır yatarım ama uyuyamam 1 saat telefonda takılıp yatıyorum ama aklım hep telefonda kalıyo hep telefonla uğraşmak istiyorum ve saat 5 oluyo. Sonra zorla uyuyorum. Çözüme ihtiyacım var. Ne yapmamı önerirsiniz?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Merhaba. 2-3 gündür ve gecedir uyku düzenim tamamen terse döndü. Gece 5ten aşağı uyuyamaz oldum. 12-1 de kalkıyorum ve tamamen günüm pc başında geçiyor başka bir şey yapmıyorum. Ve her gece 1.30 2 gibi pc kapatır yatarım ama uyuyamam 1 saat telefonda takılıp yatıyorum ama aklım hep telefonda kalıyo hep telefonla uğraşmak istiyorum ve saat 5 oluyo. Sonra zorla uyuyorum. Çözüme ihtiyacım var. Ne yapmamı önerirsiniz?
bendede aynı durum su son 2 3 günde bir şey var venüsmü aymı ne diyorlar ondan heralde AFMSDKLŞFMSDLŞFİ
Mesaj otomatik birleştirildi:

yarın gece 11 10 a kadar uyumamak (kesin çözüm)

neptün yüksel

80+ Bronze
Kardeş yatağa gireceksin ve uykun gelmiyorsa bile uyumaya çalışacaksın. Vücut böyle böyle alışıyor.

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Okan kaygısız
Yatmadan 1 saat önce PC,telefon gibi mavi ışık saçan cihazlardan uzak duracaksın.Yatakta uykun gelmiyor ise zorlama kalk uykun gelince yat.Bunlar doktorların söyledikleri hep.Asitli,kafeinli şeyler içme eğer uyku düzenin iyice bozulursa bir gün uyuma sonra erken yat

Ysuflix

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Aynı durum
2-3 Gece değil yıllardır böyleyim
Sorunu alkolle çözüyorum ama tavsiye etmem
Tavsiyem doktora gidip uyku ilacı yazdırmanız olacaktır

Ysuflix

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı durum
2-3 Gece değil yıllardır böyleyim
Sorunu alkolle çözüyorum ama tavsiye etmem
Tavsiyem doktora gidip uyku ilacı yazdırmanız olacaktır
Alkol asla kullanmam. 2 3 gündür böyle sabah erken kalkarım gün içinde daha aktif olurum erken yatarım bi denerim son çare doktor bana göre.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Alkol asla kullanmam. 2 3 gündür böyle sabah erken kalkarım gün içinde daha aktif olurum erken yatarım bi denerim son çare doktor bana göre.
Alkol almanızı tavsiye etmem
Bir noktadan sonra bağımlılık yapıyor
Doktora görünmeniz daha iyi olur fakat gün içersinde biraz vücudunuzu biraz yorarsanız uykunuz gelir

Ysuflix

80+ Gold
Alkol almanızı tavsiye etmem
Bir noktadan sonra bağımlılık yapıyor
Doktora görünmeniz daha iyi olur fakat gün içersinde biraz vücudunuzu biraz yorarsanız uykunuz gelir
Full pc başında olunca hiç yorulmuyor doğru dediniz daha aktif olmam lazım gün içinde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,213
Üyeler
156,300
Son üye
Heneepr
Top Bottom