Neler Yeni

2.5 inç HDD masaüstünde çalışır mi

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
uğurcan
Merhabalar 2.5 inç 500 GB 7200 RPM HDD alsam vento kasa için oyun için bir sorun olmadan çalıştırabilir miyim windowsum ssdde kurulu hddyi sadece oyun için kullanicam acaba uyum gibi bir sorunu olur mu 2.5 inç olmasının hddnin

Ercüment

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ercüment
Merhabalar 2.5 inç 500 GB 7200 RPM HDD alsam vento kasa için oyun için bir sorun olmadan çalıştırabilir miyim windowsum ssdde kurulu hddyi sadece oyun için kullanicam acaba uyum gibi bir sorunu olur mu 2.5 inç olmasının hddnin
Çalışır hiçbir sorun olmaz.

xTURANN

80+ Silver
2 Lira da bütçen olsa, 200 lira da bütçen olsa, HDD alma.
1 Ay, 5 ay düzgün çalışır. Ucuza oyunlarımı depolayacağım, yüksek GB'lı bir disk aldım dersin. Sonra bi bozulur ;
PC Geç Açılır. Dosyaları açamazsın. Yedek almaya çalıştığında seni çok zorlar. Kısacası ömürleri şans işi ama genel olarak HDD artık alınmaz.
Ayrıca, oyunlara geç girersin. Yavaş açılır.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Taksim Delisi Cenk
HDD işi günümüzde geçti artık bence. Sata ssd bile artık unutulmaya başlamışken hele.
Haritalı oyunlarda takılmalar yaşarsın ileriki zamanlarda aklında bulunsun

Ercüment

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ercüment
Tamamdır sipariş veriyorum hocam 2.5 diye FPS vs düşmez değil mi sorundan kastım bu birde kasama uyumlu müdür vento kasa
Ama hdd çok yavaştır oyun açılışları falan çok uzun sürer onun yerine ssd alsan daha iyi olur

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
uğurcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 Lira da bütçen olsa, 200 lira da bütçen olsa, HDD alma.
1 Ay, 5 ay düzgün çalışır. Ucuza oyunlarımı depolayacağım, yüksek GB'lı bir disk aldım dersin. Sonra bi bozulur ;
PC Geç Açılır. Dosyaları açamazsın. Yedek almaya çalıştığında seni çok zorlar. Kısacası ömürleri şans işi ama genel olarak HDD artık alınmaz.
Ayrıca, oyunlara geç girersin. Yavaş açılır.
HDD işi günümüzde geçti artık bence. Sata ssd bile artık unutulmaya başlamışken hele.
Haritalı oyunlarda takılmalar yaşarsın ileriki zamanlarda aklında bulunsun
Hocam geçici olarak alicam param az pc satın aldım depolamask yetersiz olduğundan dolayı oyun oynayamiyorum geçici olarak 2.5 HDD alacagim teşekkürler ilginiz icin

Top Bottom