Neler Yeni

2.5k bandında Kulaklık önerisi

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
scarled.
Aradığım kriterler mikrofonunun orta-üst düzey kalitede olması ve kullanımı rahat olsa yeter. Bütçeyi 100-200 aşabilirim. Şuanlık Corsair HS80 Kablolu modeli itopyada indirimde 2600tl onu düşünüyorum
başka önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim

eren28tr

80+ Gold
Aradığım kriterler mikrofonunun orta-üst düzey kalitede olması ve kullanımı rahat olsa yeter. Bütçeyi 100-200 aşabilirim. Şuanlık Corsair HS80 Kablolu modeli itopyada indirimde 2600tl onu düşünüyorum
başka önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim
Hs80 al hocam mikrofonuda iyi

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,105
İsim
Emir
Siyahı 2.5k
Beyazı 2.6k
Sisteminiz beyaz değilse beyaz almanızı pek tavsiye etmem.Ek olarak hs80 1 yıldır kullanıyorum sorularınız varsa cevaplayabilirim

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
scarled.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siyahı 2.5k
Beyazı 2.6k
Sisteminiz beyaz değilse beyaz almanızı pek tavsiye etmem.Ek olarak hs80 1 yıldır kullanıyorum sorularınız varsa cevaplayabilirim
hocam sistemi bi kaç haftaya alıcam ama hazır sistemler siyah olduğu için muhtemelen siyah alırım, kulaklığı beyaz önermeme sebebin nedir

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,105
İsim
Emir
hocam sistemi bi kaç haftaya alıcam ama hazır sistemler siyah olduğu için muhtemelen siyah alırım, kulaklığı beyaz önermeme sebebin nedir
Sistem beyaz olmadığı için yakışmıyor.Sistem alacağınız zaman da buraya konu açın ki.Amacınız doğrultusunda en f/p sistemi alın daha sonradan pişman olmayın.Monitör de bu konuya dahil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Guard stronger
kulaklık hakkında yorumlarınız nedir pişman eder mi ?

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
scarled.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem beyaz olmadığı için yakışmıyor.Sistem alacağınız zaman da buraya konu açın ki.Amacınız doğrultusunda en f/p sistemi alın daha sonradan pişman olmayın.Monitör de bu konuya dahil.
kulaklığın mikrofon kalitesi incelemelerde nerdeyse stüdyo mikrofonları kadar net ve kaliteli çıkıyor, discordda ve oyunlarda vs’de bu kadar kaliteli mi

Top Bottom