Neler Yeni

2 ci el 8 gb ddr4 ram alınır mı?

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Eren Akgül
Duymayan yoktur yakın zamanda cyberpunk çıkıcak ve önerilen sistemde 12 ram istiyor.Bende ne yazıkki 8 gb ram olduğu için bir ram daha almaya karar verdim fakat bütçem çok iyi olmadığı için 2 ci el almaya karar verdim sizce alınır mı??

Şuanki ramım:Crucial Ballistix 8GB 3000MHz DDR4 CL15

Hyperx Fury ddr4 4 gb ram almayı düşünüyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
uyumsuzluk olabilme ihtimali var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Enes Sağlambaş
Duymayan yoktur yakın zamanda cyberpunk çıkıcak ve önerilen sistemde 12 ram istiyor.Bende ne yazıkki 8 gb ram olduğu için bir ram daha almaya karar verdim fakat bütçem çok iyi olmadığı için 2 ci el almaya karar verdim sizce alınır mı??

imkan varsa aynısından al
biri 4 diğeri 8gb verimli olmaz sanırım

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,354
İsim
.
o zaman elinizdekini satın bence. Uyumsuzluk olma ihtimali yüksek.

SlimShady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Faruk Tahta

Bu sana yakıştımı kardeşim?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113