Neler Yeni

2. El Monitör Almak İstiyorum Ama Kararsızım! Yardım!

aligezer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali gezer
Bütçe
4000
Samsung Odyssey G3
Lenovo G24-20
Asus VG249Q3A

2. el bu monitörleri buldum, fiyatları birbirine yakın. Özelliklerine baktığımda hiçbir şey anlamadım, fakat sıfır fiyatları arasında çok fark var. Özellikleri aynı olmasına rağmen, fiyatlarının bu kadar farklı olmasını anlayamıyorum. Sizin öneriniz hangisi olur? Bunlar kötü, şunu al gibi sıfır öneriniz var ise 4000 TL bütçem var.

Genel olarak hangi modele yönelmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet Akif Özdal
Hocam merhaba, Lenovo ile Asus'a yönelebilirsiniz birde monitör alırken IPS panel olmasına dikkat edin birde hangi alanda kullanıcaktınız, (iş, ofis, oyun?)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer F/P bir şey arıyorsan şuan kendi kullandığım monitörü önerebilirim sana
9 aydır kullanıyorum Monster'in İstanbul'daki yerinden test ederek aldım hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar.

aligezer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali gezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam merhaba, Lenovo ile Asus'a yönelebilirsiniz birde monitör alırken IPS panel olmasına dikkat edin birde hangi alanda kullanıcaktınız, (iş, ofis, oyun?)

Eğer F/P bir şey arıyorsan şuan kendi kullandığım monitörü önerebilirim sana
9 aydır kullanıyorum Monster'in İstanbul'daki yerinden test ederek aldım hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar.
Oyun oynamak için alacağım ips olmasına dikkat ettim fakat aklıma takılan bir şey var. Samsung olanın sıfırı 3800TL Lenovo olanın sıfırı 6500TL ama özelliklerine baktığımda samsung'un + ları bile olduğunu görüyorum bu fiyat farkı nereye gidiyor anlamadım bilginiz var mı acaba bu konuda?

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet Akif Özdal
Oyun oynamak için alacağım ips olmasına dikkat ettim fakat aklıma takılan bir şey var. Samsung olanın sıfırı 3800TL Lenovo olanın sıfırı 6500TL ama özelliklerine baktığımda samsung'un + ları bile olduğunu görüyorum bu fiyat farkı nereye gidiyor anlamadım bilginiz var mı acaba bu konuda?
Samsung Odyssey G3 VA panel hocam.

Ve ekstra olarak Samsung'un HDMI sürümü eski (1.4) , 1ms gecikme süresi, 144Hz yenileme, Lenovo IPS 165 Hz 0.5ms HDMI sürümü yeni (2.0)

aligezer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali gezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung Odyssey G3 VA panel hocam.

Ve ekstra olarak Samsung'un HDMI sürümü eski (1.4) , 1ms gecikme süresi, 144Hz yenileme, Lenovo IPS 165 Hz 0.5ms HDMI sürümü yeni (2.0)
anladım o zaman levovo veya asusu alayım

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,045
İsim
Draq123
G3 çok kötü bi monitör

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri