Neler Yeni

2.el mouse önerisi (1100tl)

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
arkadaşlar bütçem max 1100 civarı kablosuz olmalı.

Bayramdurmus

80+ Bronze
2.ele bulaşmak yerine buna bakabilirsin yeni mouse ve ilgi gördü forum'da alıp inceleme de bulunan bi arkadaş vardı bakmanı tavsiye ederim

Ekler

• 1719568258643.png
    1719568258643.png
    136.2 KB · Hit: 45

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.ele bulaşmak yerine buna bakabilirsin yeni mouse ve ilgi gördü forum'da alıp inceleme de bulunan bi arkadaş vardı bakmanı tavsiye ederim
hocam tamda bunu soracaktım yazan kişiye ilk buna niyetlenmistim fkat içindeki mcu ya kötü diyorlar bende teredütte kaldım bu nedenle ikinci elde şu anda aklıma razer deathadder v2x hyperspeed var

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
Bence ikinci el isteniyorsa ikinci el daha mantıklı. Beken BK3633 kullanan mouse sonuçta attığınız. V2X Hyperspeed biraz ağır gelebilir ancak bütçede o var.

Bayramdurmus

80+ Bronze
hocam tamda bunu soracaktım yazan kişiye ilk buna niyetlenmistim fkat içindeki mcu ya kötü diyorlar bende teredütte kaldım bu nedenle ikinci elde şu anda aklıma razer deathadder v2x hyperspeed var
Pilli mouse alınmaz hocam pil derdiyle mi uğraşıcan :D (Şarjlı alır diyip kullandığı pilli mouse savunacak arkadaşlar bende şarjlı pil var 2 yedek 2 günlük kullanım xbox'da kullanıyorum o bile çekilmiyor mouse sürekli kullanılan bi alet hiç tavsiye etmem)

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
Pilli mouse alınmaz hocam pil derdiyle mi uğraşıcan :D (Şarjlı alır diyip kullandığı pilli mouse savunacak arkadaşlar bende şarjlı pil var 2 yedek 2 günlük kullanım xbox'da kullanıyorum o bile çekilmiyor mouse sürekli kullanılan bi alet hiç tavsiye etmem)
hocam furylevelda sizce bir sorun varmı cidden onu alacaktım bugun mcu diye bir şey varmıs X3-X6-R1SE-R1 diye bir mouse ta bunu kullanıyor ve hep takılma sorunları oluyormus aklıma takıldı o yüzden.

Bayramdurmus

80+ Bronze
hocam furylevelda sizce bir sorun varmı cidden onu alacaktım bugun mcu diye bir şey varmıs X3-X6-R1SE-R1 diye bir mouse ta bunu kullanıyor ve hep takılma sorunları oluyormus aklıma takıldı o yüzden.
Hocam o kadar detaylı bilmiyorum forum da önerdiler ve detaylı inceleme de yapmıştı bi arkadaş ordan gördüm hoşuma gitti aklın da bulunsun diye attım

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
Hocam o kadar detaylı bilmiyorum forum da önerdiler ve detaylı inceleme de yapmıştı bi arkadaş ordan gördüm hoşuma gitti aklın da bulunsun diye attım
zaten buna karar kılmıstım ama bazı arkadaşlar aynı mcu ya sahip mouse ta sorunlar oluyodu diyince aklıma takıldı bi bakayım ona göre ya hyperspeed v2x alacağım yada bunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,496
İsim
Diyarhan
Mcu kötü değil orta şekerli denemediğim için çok yorum yapamam ama o paraya alınır bence.

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Yiğit
Mcu kötü değil orta şekerli denemediğim için çok yorum yapamam ama o paraya alınır bence.
X3-X6-R1SE-R1 adında bir mouse bu mcuyu kullanıyormus hocam ve takılmalar oluyormus o yüzden aklıma çok takıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence ikinci el isteniyorsa ikinci el daha mantıklı. Beken BK3633 kullanan mouse sonuçta attığınız. V2X Hyperspeed biraz ağır gelebilir ancak bütçede o var.
hocam o mcu çokmu sorunlu?

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
Piyasadaki en uygun fiyatlı MCU'lardan, zaten bu mouselerin uygun fiyatlı olması MCU yüzünden. 3395 sensörünü zar zor kaldırdığını düşünüyorum. Ha bu arada Attack shark x3 kullanıcısıyım. Takılma gibi problemler yaşamadım benim işimi gayet görüyor valorantta csde ancak arkadaş sorun yaşar mı bilemem.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
662
İsim
Sercan SAYİT
Bütçeyi biraz ıkındırıp Furylevel Z1 almalı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,260
Üyeler
156,457
Son üye
RecepTayyipErdoganSvdalis
Top Bottom