Neler Yeni

Yardım 2.El Psu Tavsiye eder misiniz?

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
Bütçe
7500
Selamunaleykum öncelikle kurban bayramınızın mübarek olsun ben Şu şekil 2. el uzay sistem topladım https://shbd.io/s/GmROI3kk

Size sorum parçalar nasıl bütçeyi doğru bir şekilde bölüştürebilmiş miyim? /burdaki parçalar toplamda 6440 lira tuttu kalan paraya 2. el psu tavsiye edebilir misiniz? (param güvendeli)

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
ozan başaran
hocam ikinci el psu biraz sakat iş ya. adamın nasıl kullandığını bilmiyoruz adamın oturduğu yerdeki trafoların ne durumda olduğunu bilmiyoruz adamın nasıl kullandığını bilmiyoruz ne kadar yük altına soktuğunu bilmiyoruz gibi gibi. bence sıfır 700w high power psu alın 2000tlye

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ikinci el psu biraz sakat iş ya. adamın nasıl kullandığını bilmiyoruz adamın oturduğu yerdeki trafoların ne durumda olduğunu bilmiyoruz adamın nasıl kullandığını bilmiyoruz ne kadar yük altına soktuğunu bilmiyoruz gibi gibi. bence sıfır 700w high power psu alın 2000tlye
o kadar param yok valla hocam bi testi var midir bunun biraz kullansak anlamazmıyiz bide kaliteli bi psu alırsam zaten çok risk olmaz nede olsa dayanıklı olacak

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Batın Köse
o kadar param yok valla hocam bi testi var midir bunun biraz kullansak anlamazmıyiz bide kaliteli bi psu alırsam zaten çok risk olmaz nede olsa dayanıklı olacak
ekran kartı olarak nvdia öneririm ikinci elde daha az sorun çıkarır ama senin attığında temiz gibi psu 550w yeticektir diye düşünüyorum psu kasayla birlikte ikinci el satan varsa alırsın. Son olarak kesinlikle ssd veya m2 ssd al 240 gb olsa bile.

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
ekran kartı olarak nvdia öneririm ikinci elde daha az sorun çıkarır ama senin attığında temiz gibi psu 550w yeticektir diye düşünüyorum psu kasayla birlikte ikinci el satan varsa alırsın.
1000 tl ye param güvendeki bir şekilde bulmak zor bide bu adamda bu model bitmiş xfx r580 8gb varmış adamdan furmark test istedim bildiğin psu varsa link atabilir misin?

Ssd ye param yetmiyor zaten önemli olan oyun hızlı insin diyordum oda sadece internetle alakalı ve ssd ve hdd arasında 10dk hız olmaz ya 1-2 dk fark olur onun için de fazla paraya değmez benim için ve ndvida bir pahalı iki rx580 daha performanslı

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Hacı

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Hacı
Psu tavsiye için sağolun hocam araştırdım iyi diyorlar tekrardan çok sağolun face grubu derken heralde marketplace diyorsunuz fakat konum yozgat olduğu için ve bilirsiniz hiç piyasada olmadığı için face e hiç bakmadım
Hayır ora değil, GPU World Turkiye face grubuna katıl orda güvenilir satıcılar var, grup kurucusu güvenilir örneğin.

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
Hayır ora değil, GPU World Turkiye face grubuna katıl orda güvenilir satıcılar var, grup kurucusu güvenilir örneğin.
Hee tamam hocam bakayım bi teşekküler tavsiye için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,024
Üyeler
146,611
Son üye
mehmet6607
Top Bottom