Neler Yeni

2. el XBOX Series S alırken dolandırıldım mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
RayBill
Dostlar merhaba bir şey sormak istiyorum. Bu salı 2. el bir series s aldım. Ürünü satan kullanıcı Mart ayında aldığını söyledi ve 2 yıllık microsoft garantili vatandan aldığını gösteren belge gösterdi. Neyse ürün elime geçtiğinde kontrol ettiğimde ise Nisan 2022'ye kadar geçerli olduğunu gördüm. 1 yıl daha azdı. Mart ayında aldığına dair fatura resmi gönderdi gerçekten de vardı. Ama microsoft sitesinden kontrol ettiğimde Nisan 2022'ye kadar geçerli gözüküyor bu nasıl olabilir? Ürün elime geçtiğinde uğraşmak istemediğim için tamam dedim ama ürünü oynarken dün ve bugün ( Rise Of Kingdom, FİFA2021) özellikle ROK oynarken oyun takılı kaldı ve Dıııııııııııt diye ses çıkardı sonrasında X Box ana sayfasına attı FİFA'da ise normal sessiz takılı kalıp ana sayfaya attı aynı şekilde. Ürünü sizce garantiye versem yeni ürün verirler mi? Çünkü böyle olduğunu okumuştum daha önce. Bir de ben bunu nasıl garantiye vereceğim farklı şehirdeki birisinden almıştım çünkü.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Dostlar merhaba bir şey sormak istiyorum. Bu salı 2. el bir series s aldım. Ürünü satan kullanıcı Mart ayında aldığını söyledi ve 2 yıllık microsoft garantili vatandan aldığını gösteren belge gösterdi. Neyse ürün elime geçtiğinde kontrol ettiğimde ise Nisan 2022'ye kadar geçerli olduğunu gördüm. 1 yıl daha azdı. Mart ayında aldığına dair fatura resmi gönderdi gerçekten de vardı. Ama microsoft sitesinden kontrol ettiğimde Nisan 2022'ye kadar geçerli gözüküyor bu nasıl olabilir? Ürün elime geçtiğinde uğraşmak istemediğim için tamam dedim ama ürünü oynarken dün ve bugün ( Rise Of Kingdom, FİFA2021) özellikle ROK oynarken oyun takılı kaldı ve Dıııııııııııt diye ses çıkardı sonrasında X Box ana sayfasına attı FİFA'da ise normal sessiz takılı kalıp ana sayfaya attı aynı şekilde. Ürünü sizce garantiye versem yeni ürün verirler mi? Çünkü böyle olduğunu okumuştum daha önce. Bir de ben bunu nasıl garantiye vereceğim farklı şehirdeki birisinden almıştım çünkü.
Görmeden 2.el ürün almıyacaksın. garantiye verip Değiştirtmeye çalış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
RayBill
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantiye ver. Geçmiş olsun, muhtemelen sıkıntıyı çözer yollarlar.
Satan arkadaş da bozuk olduğu için sattı muhtemelen.
Teşekkürler dostum. 0 verme ihtimalleri var mı sence? Bir de Vatan'dan almış sanırım ben şimdi yaşadığım şehirdeki Vatan'a mı götüreceğim yoksa direkt kargoya falan mı vereceğim bilgin var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görmeden 2.el ürün almıyacaksın. garantiye verip Değiştirtmeye çalış.
Sence değiştirirler mi 0 ile? Bunun için ekstra bir şey dememe gerek var mı? Garantiye nasıl verebilirim bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Penguen

80+ Silver
Teşekkürler dostum. 0 verme ihtimalleri var mı sence? Bir de Vatan'dan almış sanırım ben şimdi yaşadığım şehirdeki Vatan'a mı götüreceğim yoksa direkt kargoya falan mı vereceğim bilgin var mı?

Sence değiştirirler mi 0 ile? Bunun için ekstra bir şey dememe gerek var mı? Garantiye nasıl verebilirim bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
İçindeki garanti belgesinde yazıyor mu bir şey, iletişim vs. Tabi garanti belgesi varsa. Hiç konsol kullanmadım.
Yoksa Vatan müşteri hizmetlerini ara, sizden aldığım Xbox'da sıkıntı çıktı garanti için nereye yollayacağım diye sor.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,776
İsim
Mert Can Ergün
vatana vercen onlarda yetkili servise vericekler denemeden almasaydin

arisaka

80+ Bronze
Degisim, para iadesi gibi durumlarda genelde fatura sahibi disinda islem yapmiyorlar bilginiz olsun.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Degisim, para iadesi gibi durumlarda genelde fatura sahibi disinda islem yapmiyorlar bilginiz olsun.
Ama tamir teknik servis vb. Durumlarda fatura sahibi gerekmiyor değilmi?

Çünkü bende 2. El sistem aldım fatura sahibi benden 2 önceki sahibi.

rookie27

80+ Gold
Geçmiş olsun satıcı seni dolandırmış biraz 👍
Keşke test etmeden almasaydın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
RayBill
Aslında şöyle test edin demişsiniz ama ben zaten konsolu baya oynadıktan sonra takılma oluyor. Baya bir sıcak oluyor konsol bu yüzden mi bilmiyorum ama zaten denesem bile ilk gün hiç takılma falan olmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
RayBill
Dostlar arayıp 2. el aldığım söylesem sıkıntı olur mu bilen var mı?

Top Bottom