Neler Yeni

2 monitör ve kasa sığacak şekilde uygun masa önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ömer Temiz
1000008148.png

İç mimarlık okuyan bi arkadaşımla bu plan i yaptık illa L masa olacak diye bisey yok ölçüler mevcut çizimde. Yakınımda marangoz yok fiyat sormak için gitmek istemiyorum o yüzden gidersem direk yaptırırım herhalde belki bana uygun hazır masalar vardır diye düşündüm eğer aranızda marangoz arkadaş varsa tahmini fiyat söyleyebilirse çok güzel olur yoksa da masa önerilerinizi bekliyorum

Gif Man

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
İç mimarlık okuyan bi arkadaşımla bu plan i yaptık illa L masa olacak diye bisey yok ölçüler mevcut çizimde. Yakınımda marangoz yok fiyat sormak için gitmek istemiyorum o yüzden gidersem direk yaptırırım herhalde belki bana uygun hazır masalar vardır diye düşündüm eğer aranızda marangoz arkadaş varsa tahmini fiyat söyleyebilirse çok güzel olur yoksa da masa önerilerinizi bekliyorum
Marangoz Birisine Yaptırmak En Mantıklısı Olur Bana Kalırsa Daha Sağlam Ve İstediğin Gibi Olur .

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Hocam en iyisi özel masa yaptırmak diğerleri çileli iş ben zamanında 3 m uzunluk 80 cm genişlik şeklinde masa yaptım duvara monte şeklinde gram hareket etmiyor tamamı ile sabit duruyor.

2800 e yaptırmıştım.

bu şekilde de duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ömer Temiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle diyorsanız gidip soracağım bi arkadaşım 8000tl falan tutabilir dedi ondan gözüm korktu biraz xd

Top Bottom