Neler Yeni

2.ram slotuna ram takinca pc hic acilmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
faruk eliçora
Oncelikler merhabalar arkadaşlar bana bi akıl verir misiniz acaba . Geçen sene pc yi full söktüm islemci ram her şey dahil geri topladığım zaman ramlari yerine taktim ramlerimden biri 2 gb biri 4 gb . 4 gb lik 1.slota ,2 gb lik olan ram i ise 2. Slota taktim ama acilmadi. 2.slotu boş bırakıp sadece 1.slot ram ile pc açılıyor (her iki rami de teker teker 1. Ve 2. Ram slotuyla denedim sadece 1. Slot çalışıyor 2.slot calismiyor) pc yi full söktugum zaman ram slotunj ince firca ile temizleyip elektrikli Süpürge ile söktüm ondan olabilir mi 1 ay once internette ram slotunu firca ile temizleyip elektrikli Süpürge ile cekin yaziyordu yeniden denedim olmadi _________Bİ ŞEY SÖYLEYİN NOLUR_______8 @

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
seni hiç alakadar etmez
slot üzerindeki pinler yamulmış kırılmış olabilir bi bak bişey anlayamazsan servise götür

Bura.K

80+ Silver
Slotları tam tersine tak. Mesela 4 GB belleği 1. Slota takıyorsan, değiştirip 2. Slota tak. Düzelecektir. Denedin mi bilmiyorum konuda göremedim.

arisaka

80+ Bronze
Ram slotunu fircayla temizlemek mi? yok bir de paspas cekeydin. Yeni yetme eline 2-3 donanim degen adamlardan gorup yaptiginiz is anca bu kadar olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,805
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt
Top Bottom