Neler Yeni

2 sistem arasında kaldım rtx 2060 vs 2060 super gaming x

dogubati

80+
Evet problemli ben 3-5 fazla verip mağazadan alma taraftarıyım sabrımı sınamak yerine ama bu herkese göre değişir İtopyadan sorun yaşamadan alanlarda var elbet şans işi sana kalmış dostum.

itopya'dan bende yakın zamanda bir sistem aldım ve 5 iş günü içerisinde kargoladılar şu an kargoyu bekliyorum. fiyat olarak 500-600 TL indirimli alabilmek varken gidip mağazadan fazla para vermek bence mantıklı değil. onun yerine o parayla ekstra bir klavye alırsın mouse alırsın.

2. sistem gayet iyi beklemek çok mantıklı değil bence de ben yaklaşık 20-25 gündür araştırıyorum ilk başta sistemi alsaydım en az 500-600 TL karım olacaktı. Bence al bitsin bu çile :)

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
itopya'dan bende yakın zamanda bir sistem aldım ve 5 iş günü içerisinde kargoladılar şu an kargoyu bekliyorum. fiyat olarak 500-600 TL indirimli alabilmek varken gidip mağazadan fazla para vermek bence mantıklı değil. onun yerine o parayla ekstra bir klavye alırsın mouse alırsın.

2. sistem gayet iyi beklemek çok mantıklı değil bence de ben yaklaşık 20-25 gündür araştırıyorum ilk başta sistemi alsaydım en az 500-600 TL karım olacaktı. Bence al bitsin bu çile :)
Evet dediğim gibi şans işi ve elinize sağ salim geçeceğinin garantisi de yok mesela atıyorum ürün arızalı geldi veya 1 hafta sonra sorun çıktı geri iadesinde sorun yaşayan çok insan var ben bunlarla uğraşacağıma az daha paraya kıyarım kafam rahat eder bir sorun olursa giderim mağazada birebir yüz yüze sorunumu çözerim.

Top Bottom