Neler Yeni

2 Ücretli Haber Yazarı Alınacaktır.

Lisa Su

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Can Uzay
Arkadaşlar merhabalar bu duyuruyu ilk önce forumdan yapmak istedim ve haber sitemizin yayın akışını arttırmak kaliteyi biraz daha yukarı çekmek için 2 ücretli haber yazarı alacağız.

Aradığımız kriterler;
1- Wordpress kullanımını bilmek
2- Güncel ve heyecan uyandıracak haberler yazmak
3- İmla kurallarına uymak
4- Günlük min 3 haber yazacak.
5- 16 yaş ve üzeri

Bu kriterlere uyan arkadaşlar yorumlarda başvuru da bulunabilir. İş gidişatı ve ücret yapacağımız ufak bir DC mülakatı ile seçilen arkadaşlara özel olarak iletilecek.
Durun! Aramayın artık, çünkü aradığınız eleman benim arkadaş. Da birleşik olacak bu arada Abdullah Bey.

Şaka bir yana, Wordpress kullanımını gayet iyi biliyorum, imla kuralları benden sorulur. Haber başı ücret alırım onu baştan söyleyeyim.

Son düzenleme:

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,693
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
@Barış Yalçın & @ArdaM

Bu iki arkadaşa da kefilim. Wordpress / Seo konularına hakimler. Eğer kendileride isterlerse daha uygun kişileri bulman zor.
İsterdim ama o kadar zamanım var mı emin değilim. Günde 3 yazı, uzunluğuna da bağlı tabii ama...
Yine de önerdiğin için teşekkür ederim 😍

emre.snll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Emre Şenol
Arkadaşlar merhabalar bu duyuruyu ilk önce forumdan yapmak istedim ve haber sitemizin yayın akışını arttırmak kaliteyi biraz daha yukarı çekmek için 2 ücretli haber yazarı alacağız.

Aradığımız kriterler;
1- Wordpress kullanımını bilmek
2- Güncel ve heyecan uyandıracak haberler yazmak
3- İmla kurallarına uymak
4- Günlük min 3 haber yazacak.
5- 16 yaş ve üzeri

Bu kriterlere uyan arkadaşlar yorumlarda başvuruda bulunabilir. İş gidişatı ve ücret yapacağımız ufak bir DC mülakatı ile seçilen arkadaşlara özel olarak iletilecek.
Wordpress öğrenirim bir zamanlar youtube da haber kanalım vardı. Haber araştırı video yapar yazar paylaşırdım. 21 yaşındayım üni son sınıfım tüm gün evdeyim üstüne biraz düşerek yapacağıma inanıyorum...

Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Kaya
Yeni Medya 4.sınıf öğrencisiyim. Bir sene wordpress tabanlı haber sitesinde oyun ve teknoloji üzerine haber yazıp, istatistiki raporlar hazırlamışlığım var. Katılıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,492
Üyeler
138,365
Son üye
jey11
Top Bottom