Neler Yeni

20.000 tl telefon önerisi

Noqx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
Daha önce bu konuyla alakalı konu açmıştım ama kafam çok karıştı. Şimdi önceliğim kamera özellikle gece çekiminin iyi olması lazım. Mümkünse Çin telefonu olmasın bıktım artık Çin telefonu kullanmaktan. 2.el olucaksa da Ankara'dan olmak zorunda görerek deniyerek almak istiyorum. Diğer seçeneğim ise 20.000 tl yi dolara gömüp eylül ekim aylarında değiştirmek çünkü elimde realme c55 8/256 var ve garantisi yeni 1 yılını doldurdu hangisi en mantıklı seçenek? Maksimum bütçem 23.000 tl

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Daha önce bu konuyla alakalı konu açmıştım ama kafam çok karıştı. Şimdi önceliğim kamera özellikle gece çekiminin iyi olması lazım. Mümkünse Çin telefonu olmasın bıktım artık Çin telefonu kullanmaktan. 2.el olucaksa da Ankara'dan olmak zorunda görerek deniyerek almak istiyorum. Diğer seçeneğim ise 20.000 tl yi dolara gömüp eylül ekim aylarında değiştirmek çünkü elimde realme c55 8/256 var ve garantisi yeni 1 yılını doldurdu hangisi en mantıklı seçenek? Maksimum bütçem 23.000 tl
Samsung S23 FE alabilirsin. https://www.pazarama.com/samsung-ga...pey_cpc&utm_campaign=Epey-fiyat-karsilastirma

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
EmreERDEMİR
İos mu istiyorsun yoksa android mi
İçerik falan üreticeksen ios al bence

Noqx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İos mu istiyorsun yoksa android mi
İçerik falan üreticeksen ios al bence
Yok çok nadir internetsiz oyun oynarım genel olarak instagram filan dolaşırım onun dışında içerik üretmeyeceğim. Aklımda benim de ios var ama bütçem uyanlar da iphone 12 ler iphone 16 çıkacakken mantıklı gelmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beklemek mantıklı mı s25 i

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
yağzel arat
knk en iyi gece çekimi istiyorsan kesinlikle vivo v29 en iyisi gece ışıkları kesinlikle dağıtmıyor bütçenden 2 3 bin aşşağı bir telefon aldığında çok memnun kalacaksın üstelik hızlı şarj özelliği ve bataryası sayesinde 2 gün gidiyor şarj (kullanıma bağlı)

Noqx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S25 ı beklemek mantıklı mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk en iyi gece çekimi istiyorsan kesinlikle vivo v29 en iyisi gece ışıkları kesinlikle dağıtmıyor bütçenden 2 3 bin aşşağı bir telefon aldığında çok memnun kalacaksın üstelik hızlı şarj özelliği ve bataryası sayesinde 2 gün gidiyor şarj (kullanıma bağlı)
Ya çok Çin telsfonu kullanmak istemiyorum Çin alıcaksamda aklımda honor 90 var.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
S25 ı beklemek mantıklı mı
Onun fiyatı 40 bin TL seviyesinde olur sizin bütçenizde 23 bin TL. S23 FE özellikle kamera olarak çok iyi bir telefon alabilirsiniz

Top Bottom