Neler Yeni

Öneri 20.000TL Gaming Laptop Önerisi

SCANIA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan Fatih Tunçer
Bütçe
20000
Arkadaşlar 20.000tl bir bütçem var, RTX 3060'lı gaming laptop bakıyorum ve en uygun f/p bulabildiğim laptop https://www.akakce.com/laptop-noteb...-15-6-fhd-144hz-freedos-fiyati,230352244.html Gigabyte'ın bu modeli oldu.
Clevo kasa ve ısınma problemine çok değinen olmuş kafamda büyük bir soru işaretine sebep oldu, bu ısınma sorunları laptopta büyük bir zarara sebebiyet verir mi ya da herhangi bir probleme yol açar mı, çözümü var mıdır ?
Sizin de laptop önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş
Arkadaşlar 20.000tl bir bütçem var, RTX 3060'lı gaming laptop bakıyorum ve en uygun f/p bulabildiğim laptop https://www.akakce.com/laptop-noteb...-15-6-fhd-144hz-freedos-fiyati,230352244.html Gigabyte'ın bu modeli oldu.
Clevo kasa ve ısınma problemine çok değinen olmuş kafamda büyük bir soru işaretine sebep oldu, bu ısınma sorunları laptopta büyük bir zarara sebebiyet verir mi ya da herhangi bir probleme yol açar mı, çözümü var mıdır ?
Sizin de laptop önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Alınmaz. Dediğiniz gibi Clevo kasa kullanıyor, ısınma problemi olacaktır bu da size performans düşüşleri gibi etmenlerle geri döner. 3060 için biraz daha bütçeyi arttırmakta fayda var.

SCANIA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan Fatih Tunçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz. Dediğiniz gibi Clevo kasa kullanıyor, ısınma problemi olacaktır bu da size performans düşüşleri gibi etmenlerle geri döner. 3060 için biraz daha bütçeyi arttırmakta fayda var.
Peki bir öneriniz vs. var mı bu bütçelerde ?

metamorph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
metamorph
bu laptopu alıp almamakta ben de çok kararsızım. ben de aynı şekilde konu açmıştım ve bana da -clevo kasa-çok ısınıyor dendiği için almadım. hala laptop alabilmiş değilim 3060 ekran kartı + 16gb ram olsun istiyorum ve 20kya olsun istiyorum :D bu gidişle daha çok beklicez gibi

SCANIA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan Fatih Tunçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerin için teşekkürler, fakat 4x2 rami değiştirip yerine 8x2 almak bana maddi açıdan sıkıntı yaratıcaktır malesef :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu laptopu alıp almamakta ben de çok kararsızım. ben de aynı şekilde konu açmıştım ve bana da -clevo kasa-çok ısınıyor dendiği için almadım. hala laptop alabilmiş değilim 3060 ekran kartı + 16gb ram olsun istiyorum ve 20kya olsun istiyorum :D bu gidişle daha çok beklicez gibi
Vallahi sorma, araştıra araştıra deliye döndüm artık, Youtube'da da inceleme videosu namına hiçbir şey yok alsam termal macunu değiştirsem sıcaklık problemini en kötü ordan halledebilir miyim diye düşünüyorum...

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Bunu alacağına
Bunu al daha iyi

Bunu alacağına
Bunu al daha iyi
Ama 3060'lı laptop bakıyomussun o yüzden sorry,ayrıca o bütçeye 3060'lı anca 2.el bulursun dostum

Bunu alacağına
Bunu al daha iyi

Ama 3060'lı laptop bakıyomussun o yüzden sorry,ayrıca o bütçeye 3060'lı anca 2.el bulursun dostum
Ya da ısınma mısınma bakmıcan alıcan attığın laptobu :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eyüp Alıcı
sen aldınmı laptop ben de hala alamadım araştırmaktan 3050 alıyordum tam baktım yetmiyor 4gb dediler 3060 alayım dedim onlarda da fiyat yüksek biraz almadığım her gün de fiyatlar yükseliyor

metamorph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
metamorph
sen aldınmı laptop ben de hala alamadım araştırmaktan 3050 alıyordum tam baktım yetmiyor 4gb dediler 3060 alayım dedim onlarda da fiyat yüksek biraz almadığım her gün de fiyatlar yükseliyor
mesajını yeni görüyorum kusura bakma, aldım hocam ben maalesef 3060 ekran kartlarına bütçem yetmedi. linktekini aldım ama 17.999 TL ye almıştım ben şuan 18.999 TL imiş fiyatı

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Rıfat Toklu
2. el "garantili" ürünlere bak

Top Bottom