Neler Yeni

Çözüldü✓ 20 25k ekran kartı önerisi

Yusufgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf güney
Sıfırdan Bi sistem topluyorum bütçe 20 25k arası sadece oyunda kullanılacak

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emircan Doğankaya

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
HC

Son düzenleme:

Yusufgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu kartlar arasında bende düşünmüştüm ama amd sıkıntılı filan muhabbeti var

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
HC
Bu kartlar arasında bende düşünmüştüm ama amd sıkıntılı filan muhabbeti var
nvidia ile kıyaslayınca evet amd tarafında sorun yaşama olasılığı daha fazla ama 6000 serisinden itibaren azaldı diye biliyorum yine 7000 serisinde de sorunlar azalmıştır biraz şans işi ama yanlış hatırlamıyorsam 7900'de de sorun yaşayan birine denk gelmiştir sanırım yine bu forumda tabii nvidia tarafında da sorun olabilir ama daha düşük olasılık sizin bütçede attığım kartları değerlendirin derim son karar sizin bu videoyu da izleyin derim ben izlemedim (daha sonra büyük ihtimalle izlerim) fikir olsun diye atıyorum ama kendi fikrim rakipleri ile arasında çok fark yoksa 4070 super ama eğer gözle görülür fark varsa amd alırdım bence sizde öyle yapın en kötü denersiniz her testte amd kartı bir sorun varsa 2 hafta içinde iade edersiniz olur biter sorun yoksada hayırlı olsun kartınız.
video:

Yusufgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nvidia ile kıyaslayınca evet amd tarafında sorun yaşama olasılığı daha fazla ama 6000 serisinden itibaren azaldı diye biliyorum yine 7000 serisinde de sorunlar azalmıştır biraz şans işi ama yanlış hatırlamıyorsam 7900'de de sorun yaşayan birine denk gelmiştir sanırım yine bu forumda tabii nvidia tarafında da sorun olabilir ama daha düşük olasılık sizin bütçede attığım kartları değerlendirin derim son karar sizin bu videoyu da izleyin derim ben izlemedim (daha sonra büyük ihtimalle izlerim) fikir olsun diye atıyorum ama kendi fikrim rakipleri ile arasında çok fark yoksa 4070 super ama eğer gözle görülür fark varsa amd alırdım bence sizde öyle yapın en kötü denersiniz her testte amd kartı bir sorun varsa 2 hafta içinde iade edersiniz olur biter sorun yoksada hayırlı olsun kartınız.
video:
Peki vram sorunu olurmu 4070 te

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
HC
Peki vram sorunu olurmu 4070 te
bende asus rtx 4060 8 gb var hocam 1080p için beni götürür bana yeterli ama siz neye ve hangi durum için kullanacaksınız ona göre değişir bu durum. Bana sorarsanız 2k için 4070 super 12 gb yeterli ama şu da var ki ne kadar vram o kadar iyi son kararı vermeden attığım videoya da bakın bence ben de birazdan izlemeyi düşünüyorum.

vincentzp

80+

Bence galax almayın hocam. Okuduğum birkaç yerde önerilmiyordu.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
HC

Bence galax almayın hocam. Okuduğum birkaç yerde önerilmiyordu.
galax gayet alınır hocam globalde bile öneriliyor iyi marka kısaca.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
HC
Yanlış bilgi için kusura bakmayın o halde :D demek ki her gördüğümüze inanmamalıymışız.
sorun değilde herkes herangi bir markada sorun yaşayabilir ama bu direk markayı bitirmemeli devam ederse evet uzak durun ama birkaç kişide elbet sorun olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Yusufgny hocam ben videoya biraz baktım eğer 12gb vram bana yeter diyorsanız 4070 super yok derseniz de 7900 GRE alın son karar sizin amd kas gücünde önde ama işin içine teknoloji girince (ki artık birçok oyunda ve farklı alanlarda giriyor) nvidia önde son karar sizin şahsi fikrimi sorarsanız da 4070 super alır 2k monitörüm ile tadını çıkarırım 1080p kartları değil hocam bunlar eğer monitörünüz 2k değilse kısa sürede değişin derim yoksa bu bütçede ne alsanız paranıza yazık olur 4k almayın bence 2k daha iyi ve uzun ömürlü olur.

Son düzenleme:

Yusufgny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf güney
sorun değilde herkes herangi bir markada sorun yaşayabilir ama bu direk markayı bitirmemeli devam ederse evet uzak durun ama birkaç kişide elbet sorun olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Yusufgny hocam ben videoya biraz baktım eğer 12gb vram bana yeter diyorsanız 4070 super yok derseniz de 7900 GRE alın son karar sizin amd kas gücünde önde ama işin içine teknoloji girince (ki artık birçok oyunda ve farklı alanlarda giriyor) nvidia önde son karar sizin şahsi fikrimi sorarsanız da 4070 super alır 2k monitörüm ile tadını çıkarırım 1080p kartları değil hocam bunlar eğer monitörünüz 2k değilse kısa sürede değişin derim yoksa bu bütçede ne alsanız paranıza yazık olur 4k almayın bence 2k daha iyi ve uzun ömürlü olur.
Evt galiba 4070s alacam fakat hala kafamda 7900gre,de var 16gb vram den dolayı peki 2 k için hangi monitörleri önerirsiniz genel olarak oyun oynanacak Bi sistem belki yayın açabilirim ilerleyen dönemde

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
HC
Evt galiba 4070s alacam fakat hala kafamda 7900gre,de var 16gb vram den dolayı peki 2 k için hangi monitörleri önerirsiniz genel olarak oyun oynanacak Bi sistem belki yayın açabilirim ilerleyen dönemde
Kart konusunda ben bir üst mesajda kendi fikirimi yazdım top sizde artık monitör olarak: https://www.gaming.gen.tr/urun/1178...-inc-170hz-1ms-qhd-g-sync-ips-gaming-monitor/
Bu öneriliyor ama pivot yokmuş başka gözüme çarpan öneri de görmedim eğer kafanıza yatmazsa yeni bir konu açın 2k monitör önerisi isteyin tabii bütçenizi de yazın hayırlı olsun şimdiden.

Top Bottom