Neler Yeni

20-36k Gaming laptop önerisi

Logratch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre
Arkadaşlar 1-2 hafta sonra yurt dışına çıkacağım, o yüzden sorun yaşatmayacak bir cihaz istiyorum. Oyun oynayabilmek ve film, dizi izleyebilmek için güzel ekrana sahip laptop önerebilir misiniz?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Logratch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Önerin için teşekkür ederim. Victus serisinde menteşe ve ısınma sorunu var diyorlardı doğru mu ?
Menteşe sorununu ilk defa senden duydum.

Yeni nesil victuslarda ısınma problemi yok sayılır. 90 derece üstünü zor görüyorlar

Berkyozclk

80+ Bronze
Arkadaşlar 1-2 hafta sonra yurt dışına çıkacağım, o yüzden sorun yaşatmayacak bir cihaz istiyorum. Oyun oynayabilmek ve film, dizi izleyebilmek için güzel ekrana sahip laptop önerebilir misiniz?
kanka bende victus var ve laptop alırken cok fazla arastırma yaptım sana yardımcı olayım ben victus 15 aldım 15.6 inç oldugundan dolayı 15 diye geciyor 15 ve 16 nın farlı farklı modelleri var evet biraz ısınıyor sonucta oyuncu laptopu ama ben sorun etmedim hic bilmiyorum sen sorun eder misin baska bir sey sormak istersen foto veya model icin yazabilirsin instamı veririm istersen baska laptop modelleri icinde cok arastırma yaptım i7 var bende 4050 ekran kartı 16ram 1tb alan var bir de lisanslı windows 11, 36.150tl ye aldım ama mediamarktan görüp almak istediğim için belki 1-2k fazla vermis olabilirim ama sorun etmeiyorum

neverider

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kaan akan
Bende victus r0029nt var ısınma monser yada excaliburdan farksız
Normal yani menteşe sorununu almadan önce gördüm ama YouTube da forumlarda yok diyenleri görünce aldım 2 hafta falan oldu o yüzden bir şey diyemem ama gördüğüm videolarda öyle bir sorun yok diyorlardı

Berkyozclk

80+ Bronze
kanka 512 gb neyine yetiyo allah icin ya min 1 tb olması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende victus r0029nt var ısınma monser yada excaliburdan farksız
Normal yani menteşe sorununu almadan önce gördüm ama YouTube da forumlarda yok diyenleri görünce aldım 2 hafta falan oldu o yüzden bir şey diyemem ama gördüğüm videolarda öyle bir sorun yok diyorlardı
benimki 15.6 inç seninki 16.1inç boyut harici aynıymıs nasıl laptopunda bir sorun var mı ya da yapamadıgın ayar ben ilk defa laptop aldıgım icin baslasrda biraz sorun yasamıstım

Logratch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Menteşe sorununu ilk defa senden duydum.

Yeni nesil victuslarda ısınma problemi yok sayılır. 90 derece üstünü zor görüyorlar
Anladım tekrardan teşekkür ederim

kanka bende victus var ve laptop alırken cok fazla arastırma yaptım sana yardımcı olayım ben victus 15 aldım 15.6 inç oldugundan dolayı 15 diye geciyor 15 ve 16 nın farlı farklı modelleri var evet biraz ısınıyor sonucta oyuncu laptopu ama ben sorun etmedim hic bilmiyorum sen sorun eder misin baska bir sey sormak istersen foto veya model icin yazabilirsin instamı veririm istersen baska laptop modelleri icinde cok arastırma yaptım i7 var bende 4050 ekran kartı 16ram 1tb alan var bir de lisanslı windows 11, 36.150tl ye aldım ama mediamarktan görüp almak istediğim için belki 1-2k fazla vermis olabilirim ama sorun etmeiyorum
Ekran kalitesi nasıl ?

Berkyozclk

80+ Bronze

Ekran kalitesi nasıl ?
kanka ekran iyi ama benimki 15.6 inç yani bi tık daha buyuk olsa iyi olur benimkinin monster modelini gördüm ve 17.3 inç arada da internetten alırsam 500 tl fark vardı ama lisanslı w11 yok o boyutta buyuk olur bencec min 15inç max 16.1 al dahd buyuge veya kucuge gerek yok

Ekran kalitesi nasıl ?ben cok arastırdım ya victus alıcaksın kendine göre fiyatına göre bakıp 1tb olmasına ve min 16ram olmasına dikkat et bi de i7 olursa iyi olur sec işte ya hp victus yada monster abra alınır guzel laptoplar baska markalara bakıyorum gereksiz pahalı yani bu iki markaya bak zaten bu sayfanın laptop arsivi var yukarda kategorilerden secip bakabilirsin

Logratch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre
kanka ekran iyi ama benimki 15.6 inç yani bi tık daha buyuk olsa iyi olur benimkinin monster modelini gördüm ve 17.3 inç arada da internetten alırsam 500 TL fark vardı ama lisanslı w11 yok o boyutta buyuk olur bencec min 15inç max 16.1 al dahd buyuge veya kucuge gerek yok
Anladım bilgilendirmen için teşekkür ederim.

neverider

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kaan akan
kanka 512 gb neyine yetiyo allah icin ya min 1 tb olması lazım

benimki 15.6 inç seninki 16.1inç boyut harici aynıymıs nasıl laptopunda bir sorun var mı ya da yapamadıgın ayar ben ilk defa laptop aldıgım icin baslasrda biraz sorun yasamıstım
Uzun zamandır bende kullanmıyordum 15 ile arasında ram mhz farkı var bide bataryası daha az 16nin ama onun dışında fark yok yani bios güncelledim driverlar indirdim kız arkadasımda victus 15 1018nt var o da 1 ay önce aldı win11 pro key alacağım başka yapacak bir şey kalmıyor sanırsam omen yazılımı kurdum mutluyum ya bi sorun çıkmadı ha bide hoparlörden pit pit ses geliyordu driverları windows upgrade den bi daha yaptım ses düzeldi

Berkyozclk

80+ Bronze
Uzun zamandır bende kullanmıyordum 15 ile arasında ram mhz farkı var bide bataryası daha az 16nin ama onun dışında fark yok yani bios güncelledim driverlar indirdim kız arkadasımda victus 15 1018nt var o da 1 ay önce aldı win11 pro key alacağım başka yapacak bir şey kalmıyor sanırsam omen yazılımı kurdum mutluyum ya bi sorun çıkmadı ha bide hoparlörden pit pit ses geliyordu driverları windows upgrade den bi daha yaptım ses düzeldi
Kanka bios ne ise yarıyo bana ayrıntılı anlatır mısın pls ben hic bisey yapmadım pc aldıktan sonra omen uygulaması var ztn ordan bir seyler yaptım windows uptade kısmını yaptım bir de ekran kartı guncelledim bu kadar

Top Bottom