Neler Yeni

🔥İndirim 20 metre serit led vergisizl 150 tl

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Ahmet
cok beklentiniz yoksa alabilirsiniz bu arada orda bluetooth olani ile arasinda 20tl fark varmis onu oneririm.
Hocam bende zaten 10 mt farklı bir led var bi de bunu alsam odayı p*vyona çevirmek istiyorum mantıklı olur mu? :D

ceyiz43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
yigit dogru
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende zaten 10 mt farklı bir led var bi de bunu alsam odayı p*vyona çevirmek istiyorum mantıklı olur mu? :D
:D mantikli olur hocam hatta birini tavana birini yere doseyerek iyice yaparsiniz bide isik toplari oluyo hocam garip sekillerde guzel gosterebilir.

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Ahmet
:D mantikli olur hocam hatta birini tavana birini yere doseyerek iyice yaparsiniz bide isik toplari oluyo hocam garip sekillerde guzel gosterebilir.
süpersiniz hocam bunu çekiyim o zaman bakalım p*vyon moduna geçelim yavaş yavaş 🤣

Palo DAYI

80+ Gold
Kendi Odam olsa alırdım sonra evi p*vyona ceviriyon diye azar işitiyorum :)

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Ahmet
Yeni hesap acıyorum ancak sipariş veremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
enes hünkar
Geçen ay aynısını 96₺ almıştım vergi dahil. Kontrolcüsü 5v usb ile geliyor 20 metreyi tam anlamıyla beslemiyor. Kontrolcünün içini açıp 12v trafoya bağlayıp kullanıyorum loş bir ortam için gayet yeterli. 20 metre fakat ledler arasındaki boşluk biraz fazla odayı cidden aydınlatmak istiyen almamalı. Bilgisayar kasamın hem içine hem altına döşedim anakart ile kontrol ediyorum çok hoş bir görüntü sağladı.100 200 bandına alınabilecek ürün. 360₺ etmez

Top Bottom