Neler Yeni

200-400 TL arası kulaklık tavsiyesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efecan
200 ile 400 TL arasında kulaklık önerilerinizi yazarsanız sevinirim.Benim arada kaldıklarım (Rampage RM-K60 Drop Plus/James Donkey 712/James Donkey 720/Gamepower Luna).Tecrübelerinizi yazıp bana yardım ederseniz çok sevinirim.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
200 ile 400 TL arasında kulaklık önerilerinizi yazarsanız sevinirim.Benim arada kaldıklarım (Rampage RM-K60 Drop Plus/James Donkey 712/James Donkey 720/Gamepower Luna).Tecrübelerinizi yazıp bana yardım ederseniz çok sevinirim.
Drop plus sanırsam bu bütçede en iyisi @ArdaM drop plus kullanıyor hocam ona drop plus hakkında soru sorabilirsiniz

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
tabikide drop plus diğerleri yanından bile geçemez 5 aydır kullanıyorum çok memnunum mic kalitesi çok iyi ses kalitesie öyle ve aşırı rahat

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
tabikide drop plus diğerleri yanından bile geçemez 5 aydır kullanıyorum çok memnunum mic kalitesi çok iyi ses kalitesie öyle ve aşırı rahat
istediğin her soruyu sorabilirsin banada

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Acaba kulak pedleri dışardan gelen sesleri ne kadar kesebiliyor ?
protein deri kaplama gayet tatmin edici seviyede kesiyor ve sesi dışarıya çok az veriyor yüksek seviyelerde ama tabikide aktif gürültü engelleyici kulaklıklarla karşılaştırmamak lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efecan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
protein deri kaplama gayet tatmin edici seviyede kesiyor ve sesi dışarıya çok az veriyor yüksek seviyelerde ama tabikide aktif gürültü engelleyici kulaklıklarla karşılaştırmamak lazım.
Oyunlarda ses kasmayı ve sesin tam olarak nerelerden geldiğini anlayabiliyor musun ?

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Oyunlarda ses kasmayı ve sesin tam olarak nerelerden geldiğini anlayabiliyor musun ?
evet güzel ses kasılıyor yazılımıda var 7.1 i yazılımdan aktif ediyorsun arkadaşlarım cs de saçmalıyo ben sesin nereden geldiğini duyabiliyorum muazzam bir şey

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efecan
.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet güzel ses kasılıyor yazılımıda var 7.1 i yazılımdan aktif ediyorsun arkadaşlarım cs de saçmalıyo ben sesin nereden geldiğini duyabiliyorum muazzam bir şey
Gürültü engelleme sistemi var mı?Uzun süreli (2-3 saat) taktıktan sonra kulakta bir ağı vb. şeyler oluyor mu?7.1 i aktifleştirdiğinde sesde nasıl bir değişiklik oluyor ve ses yüksek seviyelerde bozuluyor mu? Bu arada Allah razı olsun sizden ve bu forumdan.Yoksa gidip luna falan alacaktım.Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gürültü engelleme sistemi var mı?Uzun süreli (2-3 saat) taktıktan sonra kulakta bir ağı vb. şeyler oluyor mu?7.1 i aktifleştirdiğinde sesde nasıl bir değişiklik oluyor ve ses yüksek seviyelerde bozuluyor mu? Bu arada Allah razı olsun sizden ve bu forumdan.Yoksa gidip luna falan alacaktım.Teşekkür ederim.
gürültü engelleme sistemi malesef yok ama yeterince kesiyor sesi ben günlük 5 saat en az takıyorum ağrı yapmıyor 7.1 aktif ettiğinde mesela cs de adam sağından geçerse sadece sağ kulaktan duyarsın yani sağdaki adamın sesini soldan duymazsın kaliteli bir kulaklık almanı tavsiye ederim ben daha sesi fulleyemedim :D baslar ve tizler muazzam sesi baya yükselttiğimde hiçbir sorun oluşmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,597
Üyeler
138,382
Son üye
sosyologlan
Top Bottom