Neler Yeni

2000 TL klavye önerisi

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
2000 TL bütçem var. Yüzde 10 üstüne çıkabilirim. Mümkünse tok sesli, oyun ve yazı yazmak için uygun bir klavye arıyorum. Bir de bilek desteği olursa veya tuş dizilimi düşük olursa sevinirim. Referans olması açısından şu an 10 senelik Frisby FX2 kullanıyorum. Arka ayakları kapatınca çok yormuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Hüseyin Mert Görgel
2000 TL bütçem var. Yüzde 10 üstüne çıkabilirim. Mümkünse tok sesli, oyun ve yazı yazmak için uygun bir klavye arıyorum. Bir de bilek desteği olursa veya tuş dizilimi düşük olursa sevinirim. Referans olması açısından şu an 10 senelik Frisby FX2 kullanıyorum. Arka ayakları kapatınca çok yormuyor.
Apex 3 öneririm kendim kullanıyorum nerdeyse 10 aylık deneyimim var bilek desteği benim içinde çok onemli bilek desteği bulunuyor onun dışında ses olarak gece oynarken aşırı ses çıkartan bir klavye değil güzel sesi var ama tam olarak tok bir sesi yok. Ürünün tkl versiyonuda var ama o versiyonda bilek desteği gelmiyor.

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apex 3 öneririm kendim kullanıyorum nerdeyse 10 aylık deneyimim var bilek desteği benim içinde çok onemli bilek desteği bulunuyor onun dışında ses olarak gece oynarken aşırı ses çıkartan bir klavye değil güzel sesi var ama tam olarak tok bir sesi yok. Ürünün tkl versiyonuda var ama o versiyonda bilek desteği gelmiyor.
hocam belritmeyi unutmuşum ama membran düşünmüyorum. senelerdir membrandayım bir değişiklik olsun artık.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Xpg summoner red ve blue switch li olanınları var. Ses tekerleğide mevcut

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Hüseyin Mert Görgel
hocam belritmeyi unutmuşum ama membran düşünmüyorum. senelerdir membrandayım bir değişiklik olsun artık.
Fnatic streak65 onerebilirim mekanik klavye ve klavye yükseltisi fazla olmadığı için bilek desteğine pek ihtiyaç kalmıyor tuş dizilimi de gayet küçük %65 lik bir klavyedir.

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Furkan Güven
incehesapta 2500 e apex 9 mini var.

Top Bottom