Neler Yeni

2000 tl monitör önerisi

yaman..k

80+ Bronze
Hocam aralarında panel farkı var benim attığım acerle sizin attığınız acer arasında. Sizin attığınız IPS panel, benim attığım ise VA panel. Eğer oyun oynamak için istiyorsanız kesi
Hocam aralarında panel farkı var benim attığım acerle sizin attığınız acer arasında. Sizin attığınız IPS panel, benim attığım ise VA panel. Eğer oyun oynamak için istiyorsanız kesinlikle VA panel olanları yani benim attığım MSI ile Acere bakın. Ha yok ben gündelik kullanıyorum oyunlarla çok işim yok gündelik kullanıyorum diyorsanız bakabilirsiniz IPS panel olarak.
nlikle VA panel olanları yani benim attığım MSI ile Acere bakın. Ha yok ben gündelik kullanıyorum oyunlarla çok işim yok gündelik kullanıyorum diyorsanız bakabilirsiniz IPS panel olarak.
Pek anlamıyorum o zaman va bakayım

yaman..k

80+ Bronze

yaman..k

80+ Bronze
Benim attığım 23,8 inç senin gösterdiğin ise 21,5 inç
2800 kadar çıkabilirim ne alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aralarında panel farkı var benim attığım acerle sizin attığınız acer arasında. Sizin attığınız IPS panel, benim attığım ise VA panel. Eğer oyun oynamak için istiyorsanız kesinlikle VA panel olanları yani benim attığım MSI ile Acere bakın. Ha yok ben gündelik kullanıyorum oyunlarla çok işim yok gündelik kullanıyorum diyorsanız bakabilirsiniz IPS panel olarak.
2800 kadar ne alabilirim

yaman..k

80+ Bronze
Rm 421 olur mu ıps panel ama yorumları güzel 144 hz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,776
Üyeler
156,385
Son üye