Neler Yeni

2000TL Koltuk önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mazhar Özbek
Bütçe
2000
Selamlar. Bütçem 2000tl bilgisayar başında oyun ve ders çalışacağım. Uzun süreli kullanacağım yani. Koltuk önerir misiniz? Teşekkür ediyorum.

Nuke44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Ata
Dostum koltuk denilince gerçekten arabanın lastikleri geliyor aklıma bilgisayarın ne kadar iyi olursa olsun en önemli olan şey senin oturduğun yer o yüzden bu konuda ucuza kaçmak pek iyi olmaz eğer bütçen yetiyor ise 2 taksit yapıp bunu alabilirsin : https://www.hawkchair.com/urun/fab-v4-oyuncu-koltugu

He; eğer ki bütçen yetmiyor ise ve İstanbul'da oturuyorsan masko mobilyacılar çarşısına müsait bir gününde gidip orada yerinde oturarak deneyip yan sanayi bir koltuk alabilirsin bu internetteki bir çok ürüne kıyasla daha mantıklı olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mazhar Özbek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum koltuk denilince gerçekten arabanın lastikleri geliyor aklıma bilgisayarın ne kadar iyi olursa olsun en önemli olan şey senin oturduğun yer o yüzden bu konuda ucuza kaçmak pek iyi olmaz eğer bütçen yetiyor ise 2 taksit yapıp bunu alabilirsin : https://www.hawkchair.com/urun/fab-v4-oyuncu-koltugu

He; eğer ki bütçen yetmiyor ise ve İstanbul'da oturuyorsan masko mobilyacılar çarşısına müsait bir gününde gidip orada yerinde oturarak deneyip yan sanayi bir koltuk alabilirsin bu internetteki bir çok ürüne kıyasla daha mantıklı olacaktır.
Senin dediğin gibi yapacağım.
2k civarı bir şey alsam götüreceği maks 6 ay 1 yıl.
20 gün bekler iyisinden alırım.
Teşekkürler.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Ömer
Senin dediğin gibi yapacağım.
2k civarı bir şey alsam götüreceği maks 6 ay 1 yıl.
20 gün bekler iyisinden alırım.
Teşekkürler.
Aynn öyle hocam en mantıklısı olur 5klık sistemdede olsa 50klık sistemdede olsuk koltuk sağlık duruş bozukluğu o anki rahatlık vs. Herşeyden önce geliyor

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,720
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Aynn öyle hocam en mantıklısı olur 5klık sistemdede olsa 50klık sistemdede olsuk koltuk sağlık duruş bozukluğu o anki rahatlık vs. Herşeyden önce geliyor
He valla ya ben dandik bir koltukta oturuyorum ekipmanlara 6k vereceğime keşke koltuk alsaydım diyorum 🥲

Top Bottom