Neler Yeni

Öneri 200TL'ye Steam Sepeti Önerisi

Spektraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Muhammed Emin Ocak
Kendi deneyimime göre 200TL'lik Steam sepeti yapmaya çalıştım. Listede önceden ücretsiz verilmiş oyunlara, Gamepass'te bulunan oyunlara ve %90'nınızın önceden almış olduğu oyunları eklememeye çalıştım. (Witcher 3 listede istisna oldu)

1. Witcher 3 GOTY Edition - 15 TL
Harcayacanız en verimli 15TL olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Beni hiçbir şey 15TL'ye 330-350 saat eğlendirmemişti.
Düz sürümü önermek yerine GOTY Edition önermemin sebebi tüm DLC'lerin bulunması. DLC'ler içinde oyun süresini 40 saat civarı uzatacak ek 2 hikaye bulunuyor ve ikisi de ayrı güzel hikayelere sahip.
Witcher 3 GOTY Edition.PNG

2. DmC: Devil May Cry Complete Pack - 20 TL
Hack and slash oyunlara yeni giriş yapmak istiyorsanız, güzel mekaniklere sahip bir oyun oynamak ve mekaniklerinde ustalaşmak istiyorsanız bu oyunu öneririm.
Complete Pack ile bütün DLC'lere sahip oluyorsunuz. Aradaki 5TL'lik farka değecek DLC'ler bunlar.
DmC Devil May Cry.jpg
DmC Devil May Cry Complete Pack.PNG

3. Devil May Cry 5 + Vergil - 82,5 TL
DmC Devil May Cry'dan daha derin bir oynanışa sahip ve daha fazla oynanabilir karakter mevcut.
DmC Devil May Cry hoşunuza gitmediyse bile bu oyunu düşünebilirsiniz.
Kesinlikle Deluxe sürümü 169,50 TL'yi haketmiyor.
Devil May Cry 5.jpg
Devil May Cry 5.PNG

4. Batman: Arkham Collection - 15,30 TL
3 oyun ve 3 oyunun tüm DLC'lerinin bulunduğu paket 15,30TL'ye kesinlikle sonunda kadar değer.
Arkham Asylum belki sıkıcı gelebilir ama Arkham City ve Arkham Knight'tan kesinlikle keyif alacaksınız. Her oyun ayrı güzel hikayeye sahip, hem gizlilik hem de dövüş mekanikleri oyunda bayağı iyi.
Batman Arkham Collection.PNG

5. Max Payne 3 - 43,20 TL
Boğucu ara sahneler ve sürekli bitmeyen diyaloglar ile boğsa da saf-aksiyon konusunda bayağı başarılı bir oyundur. Fiyatının daha düşük olmasını beklerdim ama Rockstar'ın saçma fiyat politikası...
Keşke eski havasını koruyarak devam etseydi.
Max Payne 3.jpg
Max Payne 3.PNG

6. METAL GEAR RISING: REVENGEANCE - 12,25 TL
Düşmanları doğraya doğraya ilermenin verdiği keyif... 12,25TL'ye kesinlikle değer. Bu arada parry yapmayı iyi öğrenin, oyun tam öğretemiyor.
Mükemmel bir soundtracke sahip.
Metal Gear Rising.jpg
Metal Gear Rising.PNG

7. Hollow Knight - 12 TL
Tam olarak oynamadığım oyunları önermek istemiyorum ama sepeti 200TL'ye tamamlamak açısından bu oyunu önerebilirim. Oyunun ilk saatlerinin sıkıcı, ilerleyince açıldığını söyleyen kişiler duydum.
Hollow Knight.jpg
Hollow Knight.PNG

Bu şekilde sepet 200,25 TL tutuyor. Eğer bazı oyunlar ilginizi çekmediyse alternatiflere bakabilirsiniz.

Alternatifler

1 - Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy - 67 TL

Her bölümde ayrı bir cinayet davasını, gerek ilginç karakterlerin yardımıyla gerekse topladığımız ipuçlarıyla çözüyor ve müvekkilimiz için beraat kararı almaya çalışıyoruz.
Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy.jpg
Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy.PNG

2. Metro Saga Bundle - 77,20 TL
3 Metro oyununun bulunduğu paket. Atmosfer ve hikaye bakımından başarılıdır.
METRO SAGA BUNDLE fiyat.PNG
METRO SAGA BUNDLE.PNG

3 - Titanfall 2 - 31,84
Oyun ne kadar başarılı olsa da pazarlama konusunda başarısız oldukları için çok tanınan bir oyun değil.
Titanfall 2.jpg
Titanfall 2.PNG

Son düzenleme:

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bana hitap etmiyor pek daha iyisi yapılabilir bence. İkinci listedeki Metro ve Titanfall alınır ama Phoenix Wright tercih etmezdim. Elinize sağlık

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Spektraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Muhammed Emin Ocak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana hitap etmiyor pek daha iyisi yapılabilir bence. İkinci listedeki Metro ve Titanfall alınır ama Phoenix Wright tercih etmezdim. Elinize sağlık
Bazı oyunları eklemeyi düşündüm ama o oyunları çoğu kişi %90 önceden almıştır diye düşündüm. Hatta Witcher 3'ü de bu sebepten listeden çıkaracaktım ama Witcher 3 istisna oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,293
Üyeler
152,867
Son üye
Serh4n
Top Bottom