Neler Yeni

200x100 cm Palet yatağa RGB şerit led önerisi

elendroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Enes Karabudak
Bütçe
100
Arkadaşlar merhaba, mevcut palet yatağıma RGB şerit led takmak istiyorum. Yatak resimde göründüğü gibi. 5050, kaliteli, yüksek amper adaptörlü bir set arıyorum. Lakin uzunluğa karar veremedim. Boydan yaparsam 5 metre yeterli olur sanırım. yaklaşık 2 tur olacak(bir git bir gel). Ayrı bir ambians yaratsın benim için yeterli. Zifirikaranlıkta özellikle kırmızı ne kadar aydınlatır bilen varsa çok iyi olur. Her türlü yorumunuzu ve tavsiyenizi bekliyorum. İyi forumlar.

Ekler

• FD1663AA-718D-4A2E-883F-D1BF5618F097.jpeg
    FD1663AA-718D-4A2E-883F-D1BF5618F097.jpeg
    2.9 MB · Hit: 57

elendroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Enes Karabudak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında var ya çok mantıklı hem de sağlam olur.
Evet fakat acemiliğimden dolayı 5 metrenin yeterli olup olmadığından emin değilim. Sese duyarlı 4 amperli bir set gördüm.
Dış mekan olsa gözüm kapalı alırdım da işte Antalyada nem zarar verir mi emin olamadım. Bir de kumandası biraz daha fonksiyonlu olsa fena olmazdı :)

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Evet fakat acemiliğimden dolayı 5 metrenin yeterli olup olmadığından emin değilim. Sese duyarlı 4 amperli bir set gördüm.
Dış mekan olsa gözüm kapalı alırdım da işte Antalyada nem zarar verir mi emin olamadım. Bir de kumandası biraz daha fonksiyonlu olsa fena olmazdı :)
Ben palet den yatak yapmış olmana yazdım onu :)

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
Adaptör e pek güvenme ısınıp patlayabilir garanti olsun diye bir trafo alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Necip5270392
Aga Reklam Gibi Olmasın Ama EvimLed DiyeBir Site Var Oradan Bakabilirsin Gayet İyi Ben Mesela Mutfak İçin Almıştım Anamın Mutgağa RGB 40 Adet Tuşu Olan Dan Dış Mekan Silikonlu Aldım Ya 5 Yada 10 Metre olması Lazım Gayet İyi Kaliteli Malı Var Öneririm
NOT :=: Üstüne Üslük Ayrı Ayrı Parçalar Kesip Farklı Noktalara Görümem De Gerekti o Sırada Yaptığım Dandik Lehim Ve Dandik Lehim Tabancama Bile Dayandı Helal Olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani Banada Bi Dandik Geldi Adaptör (EvimLed Deki Fiyatla Neredeyse Aynı)

elendroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Enes Karabudak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Trafolar da pahalıymış, bakıyım bütçeme uygun gelirse trafo da alabilirim. görüşünüz için teşekkürler
Aga Reklam Gibi Olmasın Ama EvimLed DiyeBir Site Var Oradan Bakabilirsin Gayet İyi Ben Mesela Mutfak İçin Almıştım Anamın Mutgağa RGB 40 Adet Tuşu Olan Dan Dış Mekan Silikonlu Aldım Ya 5 Yada 10 Metre olması Lazım Gayet İyi Kaliteli Malı Var Öneririm
NOT :=: Üstüne Üslük Ayrı Ayrı Parçalar Kesip Farklı Noktalara Görümem De Gerekti o Sırada Yaptığım Dandik Lehim Ve Dandik Lehim Tabancama Bile Dayandı Helal Olsun

Yani Banada Bi Dandik Geldi Adaptör (EvimLed Deki Fiyatla Neredeyse Aynı)
evet gördüm o siteyi. ordaki adaptörün 2 amper olması kafamı karıştırdı. bu linkte 4 amper olunca biraz daha rahattı içim. öneri olarak 5 metre için 3 veya daha fazla amper öneriliyor.

bundan dış mekan silikonlu alsam,
bir de bu trafoyu alsam yanına ek olarak ne almam gerekecek? Trafoyu fişe nasıl bağlayacağım acaba? Sanırım kumandası olduğu için anahtar almama gerek kalmayacak. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Necip5270392
Trafolar da pahalıymış, bakıyım bütçeme uygun gelirse trafo da alabilirim. görüşünüz için teşekkürler

evet gördüm o siteyi. ordaki adaptörün 2 amper olması kafamı karıştırdı. bu linkte 4 amper olunca biraz daha rahattı içim. öneri olarak 5 metre için 3 veya daha fazla amper öneriliyor.

bundan dış mekan silikonlu alsam,
bir de bu trafoyu alsam yanına ek olarak ne almam gerekecek? Trafoyu fişe nasıl bağlayacağım acaba? Sanırım kumandası olduğu için anahtar almama gerek kalmayacak. Teşekkürler.
Bence Pek Fazla Bir Sıkıntı Olmaz (Elektrik Elektronik Okuyorum) 3 Olarak Önerilik Genelde Sebep Olarak Pc'lerde Olduğu Gibi Adaptöre Pek Fazla Yük Bindirmemektir Ve İşi Garantiye Almaktır Ama Genelde 2 Amper Yeterli Olacaktır Ve Gayet Hiçbir Sıkıntı Çıkarmaz Yani Genelde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,460
Üyeler
140,203
Son üye
mimaotml
Top Bottom