Neler Yeni

2021 yılında ps4 mü? Yoska xbox one x mi alınır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Fevzi Korkmaz
Merhabalar konsol almayı düşünüyorum eskiden PS4 vardı onu sattım bayağıdır oyun oynamıyorum evde canım sıkıldığında yeniden konsol alacağım ilk önce PS4 almayı düşündüm ama Xbox One X oyun fiyatları performans ve kendine özgü oyunları görünce biraz Xbox alasım geldi ama hala tam karar veremedim sizce PS4 mü yoksa Xbox mı Xbox baktığım zaman Forza Horizon var bu yüzden biraz daha çok Xbox alasım var.

Chico

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Merhabalar konsol almayı düşünüyorum eskiden PS4 vardı onu sattım bayağıdır oyun oynamıyorum evde canım sıkıldığında yeniden konsol alacağım ilk önce PS4 almayı düşündüm ama Xbox One X oyun fiyatları performans ve kendine özgü oyunları görünce biraz Xbox alasım geldi ama hala tam karar veremedim sizce PS4 mü yoksa Xbox mı Xbox baktığım zaman Forza Horizon var bu yüzden biraz daha çok Xbox alasım var.
Xbox Series S'e bütçe yetiyor mu? Yetiyorsa Series S, Yetmiyorsa One X alabilirsiniz.

BeKo'O

80+ Silver
One X yerine Series S alınız, fiyat farkı pek yok diye biliyorum sıfır piyasasında

Elsazi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan
Xbox one x tek geçerim bende var efsane game pass alırsın baya iyi oyunlar var

Aususlike

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Yusuf Kaan
Bütçeniz yetiyorsa series s. Yetmiyorsa oyunlarada indirim bekliyip yada belli bir bütçeyi gözden çıkarabiliyorsanız ps4

Top Bottom