Neler Yeni

2023'de İphone 11 Pro?

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan ÇITIR
2023 yılında yenilenmiş temiz bir Iphone 11 Pro almak mantıklı mı ve hala iyi bir telefon mu kullanan varsa deneyimleri nelerdir?

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,559
İsim
Mertcan Uysal
Samsung Galaxy A34 5G kullanıyorum, iPhone 11 Pro veya iPhone XS ile değiştirmeyi düşünüyorum. iPhone SE veya iPhone 11 asla almam IPS LCD panel ekranı var

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
kilan embappe
iPhone 12 hatta 13 Mini parasına satılıyor. iOS 18 son güncellemesi olacak. 13 Mini almanı tavsiye ederim.

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan ÇITIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben yaklaşık 4 yıldır 2.nesil se kullanıyorum bu süre içinde iyi hizmet etti diyebilirim ama ekran boyutu görünüşü kamerası özellikleri artık gerçekten can sıkmaya başladı özellikle büyük ellere sahip biri olarak gerçekten aldıktan sonra çok kısa sürede pişman oldum ama fiyatlar deli gibi arttı bende bu sebepten pro bi modele geçmek istiyorum ama ancak 11 pro gibi modellerin 2.el fiyatlarına yetişebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 12 hatta 13 Mini parasına satılıyor. iOS 18 son güncellemesi olacak. 13 Mini almanı tavsiye ederim.
ekran boyutu küçük hocam zaten küçük ekranlı telefondan çok sıkıldım ve ellerim büyük yani pek uygun değil benim gibi biri için

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Enes Sayar
ben yaklaşık 4 yıldır 2.nesil se kullanıyorum bu süre içinde iyi hizmet etti diyebilirim ama ekran boyutu görünüşü kamerası özellikleri artık gerçekten can sıkmaya başladı özellikle büyük ellere sahip biri olarak gerçekten aldıktan sonra çok kısa sürede pişman oldum ama fiyatlar deli gibi arttı bende bu sebepten pro bi modele geçmek istiyorum ama ancak 11 pro gibi modellerin 2.el fiyatlarına yetişebilirim
büyük elli birisi olarak miniye geçmek istememen normal fakat benzer fiyatlara 12 veya 13 mini varken 11 pro almak gelecekte yine canını sıkar hocam

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
kilan embappe
11 Pro 2. elde haddinin çok fazlasına satılan bir cihaz. Büyük telefon istiyorsan XS MAX ve ya 11 Pro MAX(önermem) al. 11 Pro da çok çok küçük bir telefon hatta SE 2020 ile aynı boyda olabilirler.

Ama ben tabii ki her türlü 13 Mini tasiye ederim.

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan ÇITIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11 Pro 2. elde haddinin çok fazlasına satılan bir cihaz. Büyük telefon istiyorsan XS MAX ve ya 11 Pro MAX(önermem) al. 11 Pro da çok çok küçük bir telefon hatta SE 2020 ile aynı boyda olabilirler.

Ama ben tabii ki her türlü 13 Mini tasiye ederim.
hocam kesinlikle tavsiyeniz çok mantıklı kabul ediyorum ama dediğim gibi yenibi telefona geçerken yine küçük ekranlı bir telefon almak hiç istemiyorum 12 evet daha cazip ama sırf pro modeli olduğu için 11 proyu sormuştum zaten

Bünyamina

80+ Platinum
13 alacak bütçen varsa tek geçmelisin. Diğer telefonlar umurunda olmamalı bence.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
kilan embappe
hocam kesinlikle tavsiyeniz çok mantıklı kabul ediyorum ama dediğim gibi yenibi telefona geçerken yine küçük ekranlı bir telefon almak hiç istemiyorum 12 evet daha cazip ama sırf pro modeli olduğu için 11 proyu sormuştum zaten
Pro olabilir ama 11 Pro 11 den bile küçük. iPhone 11 Pro ile SE 2020 yi yan yana koysan neredeyse oynı olur. Zaten işlemci vs. de aynı. Tek fark ekran olur.

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan ÇITIR
Pro olabilir ama 11 Pro 11 den bile küçük. iPhone 11 Pro ile SE 2020 yi yan yana koysan neredeyse oynı olur. Zaten işlemci vs. de aynı. Tek fark ekran olur.
tamamdır hocam ben 13 mini fikrine kendimi adapte etmeye çalışıcam bi süre

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
kilan embappe
tamamdır hocam ben 13 mini fikrine kendimi adapte etmeye çalışıcam bi süre
Kanka emin ol üzmez. Ama SE2020 nin orta tuşu fln da olduğundan boy olarak daha kısadır. Batarya, ekran, performans, kamera olarak katlar ama.

Çok güzel upgrade olur. Küçük telefondan büyük telefona geçersen küçük telefon rahatlığıını ararsın.

Boy karşılaştırması yapman adına

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan ÇITIR
Kanka emin ol üzmez. Ama SE2020 nin orta tuşu fln da olduğundan boy olarak daha kısadır. Batarya, ekran, performans, kamera olarak katlar ama.

Çok güzel upgrade olur. Küçük telefondan büyük telefona geçersen küçük telefon rahatlığıını ararsın.

Boy karşılaştırması yapman adına

oha harikasın ama dediğin gibi knka işte tuş falan gereksizleştiriyo işi 12mini kullanan bi arkadaşım var az çok biliyorum boyutlarını ellerimde kayboluyo ama fiyatları iyiymiş cidden

Bence almak mantıklı. Hala güncelleme alıyor diye biliyorum. Kullanılır.
sağolun ama @M.A.Y. ama zenci sağolsun konu 11prodan iyice uzaklaştı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,973
Üyeler
156,415
Son üye
Nihatpkgz
Top Bottom