Neler Yeni

2024 Haziran Ayında B sınıfı ehliyet

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Araba var ya dediğim gibi sürecek adam yok. Şu üniversite sınavına çalışmaya başlıyım o sırada da ehliyete başvurayım diyorum bakalım..
Her gencin alması gereken bişey umarım en kısa zamanda alırsın araba varsa arada alıştırma yap dicem de sen biliyorsundur büyük ihtimalle 😄

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam şirket aracını eze eze çözdük ya mantığı 😂 tek eksik sık sık pratik yapmak lazım.
Ayn öyle pratik çok önemli gerçekten her ne kadar kursta ogretilse de ayrıca bir araç ile alıştırma çok fayda sağlıyor çok daha rahat geçiyor adaylık süreci yazılı sınav zaten çok kolay eski çıkmış sorular geliyor ben hem çalışıyordum hemde eski çıkmış soruları dinliyordum öyle 95 almıştım

Basrii

80+ Bronze
Ayn öyle pratik çok önemli gerçekten her ne kadar kursta ogretilse de ayrıca bir araç ile alıştırma çok fayda sağlıyor çok daha rahat geçiyor adaylık süreci yazılı sınav zaten çok kolay eski çıkmış sorular geliyor ben hem çalışıyordum hemde eski çıkmış soruları dinliyordum öyle 95 almıştım
Bir ustam vardı, teknik servis iken dacia dokker vardı bizde. Kırmızı ışıkta durduk kalkış yapıcaz araba 2. Viteste kaldırıyor ve tabikide araba zorlanıyor. Dönüp diyo ulan ne biçim araba bu ya 2. Viteste kalkarken zorlanıyor. Bende demiştim 1. Viteste neden kalkış yapınız deniyor şimdi belli oluyor diye 😆

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bir ustam vardı, teknik servis iken dacia dokker vardı bizde. Kırmızı ışıkta durduk kalkış yapıcaz araba 2. Viteste kaldırıyor ve tabikide araba zorlanıyor. Dönüp diyo ulan ne biçim araba bu ya 2. Viteste kalkarken zorlanıyor. Bende demiştim 1. Viteste neden kalkış yapınız deniyor şimdi belli oluyor diye 😆
O adam ehliyet nasıl almış ona ehliyeti verene kim nasıl ehliyet vermiş acayipler valla

Basrii

80+ Bronze
O adam ehliyet nasıl almış ona ehliyeti verene kim nasıl ehliyet vermiş acayipler valla
Anlamak zor ya. Bu arada yeni araba almayı düşünüyoruz sıfır doblo manuel alıcaz ama. Dobloda pratik yapsam problem olur mu acaba? Bir arkadaşım onla pratik yapma clio filan süremezsin kursta demişti ne alaka ise.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Anlamak zor ya. Bu arada yeni araba almayı düşünüyoruz sıfır doblo manuel alıcaz ama. Dobloda pratik yapsam problem olur mu acaba? Bir arkadaşım onla pratik yapma clio filan süremezsin kursta demişti ne alaka ise.
Yap tabi knka ehliyet araca özel alınmıyor yani maksat senin mantığı kavraman sana tavsiyem çokça dur kalk yap debriyaj gaz ilişkisini tam olarak kavra birde direksiyona hakim ol gerisi gelir zaten zor değil kullanması

Basrii

80+ Bronze
Yap tabi knka ehliyet araca özel alınmıyor yani maksat senin mantığı kavraman sana tavsiyem çokça dur kalk yap debriyaj gaz ilişkisini tam olarak kavra birde direksiyona hakim ol gerisi gelir zaten zor değil kullanması
Arkadaş öyle saçma bir şey diyince biraz kafam karıştı sadece. Doblo seni çok zorlar diyo. Sanki uçak sürücez. Benim bildiğim araçlar arasında tek fark debriyaj kavrama noktasının biraz farklı olmaları herhalde.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Arkadaş öyle saçma bir şey diyince biraz kafam karıştı sadece. Doblo seni çok zorlar diyo. Sanki uçak sürücez. Benim bildiğim araçlar arasında tek fark debriyaj kavrama noktasının biraz farklı olmaları herhalde.
Ayn debriyaj kimisinde aşağıda kimisinde yukarıda kavrıyor kimisi de aşağıda büyük olduğu için dönemeçlerde vs zorlanırsın diye demiştir

Basrii

80+ Bronze

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam o kadar da büyük doblo bence ya.
Valla knka bizde Berlingo var yük mal için birde taksi var öyle sağa sola gitmek için ikisini de kullanıyorum alıştıktan sonra fark olmuyor inan önemli olan mantığını anlamak

Dejour

80+ Bronze
20K Ehliyet parası köşeye ayırayım o zaman. (Altın olarak saklamam daha iyi sanki çünkü param TL olarak kalırsa ehliyet bile alamam)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,387
Üyeler
156,322
Son üye
spacexr
Top Bottom