Neler Yeni

20K Bütçe İle Her Şey Dahil Sistem

GofiMia

80+
Merhaba bir arkadaşıma pc arıyoruz tercihen hazır sistem istiyor. Eğer yeni model vs çıkacaksa biraz daha bekleyebilir. 3-5 dk max 20 dklık olacak şekilde videolar editlemek için premiere (%99 animasyon vs olmuyor) ve çok komplike olmayan işlemler için basit düzeyde cs6 ve lightroom kullanıyor. Raft, feign, prognight tarzı oyunları en az orta ayarda oynamak istiyor. İş yaparken veya oyun oynarken çoğu zaman arka planda discord ya da spotify açık oluyor. Max 20K bütçe var ve en azından 2 yıl kadar idare edecek kasa + monitör istiyor. (Monitörü ikinci el de alabilirmiş) Önerilerinizi bekliyoruz şimdiden teşekkürler.

edit: alınır mı bu

Son düzenleme:

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Cengiz Balkiraz
Kasa olarak PcKolik sitesinde olan PC Hocası HERO sistem var 15.000 TL'ye. Üstüne güzel bir monitör olabilir. Monitör konusunda pek bilgim yok. Para kalırsa da klavye-mouse falan da olabilir ekstradan.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
İkinci el olayına çok girmesin bence. Yakın zamanda monitör baktım. Sıfırları ikinci ellerinden daha ucuz oluyor bizim ülkede

GofiMia

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa olarak PcKolik sitesinde olan PC Hocası HERO sistem var 15.000 TL'ye. Üstüne güzel bir monitör olabilir. Monitör konusunda pek bilgim yok. Para kalırsa da klavye-mouse falan da olabilir ekstradan.
Teşekkürler hocam iletiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci el olayına çok girmesin bence. Yakın zamanda monitör baktım. Sıfırları ikinci ellerinden daha ucuz oluyor bizim ülkede
Haklısın hocam

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Kullandığınız programlar için nvidia bir ekran kartı tavsiye ederim.

Tsubaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Baran
Ne olursa olsun gaming gen tr'den almayın.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Aslında benim henüz ilana koyamadığım satmayı düşündüğüm bir sistemim var. Sıfır sayılır garantili faturalı vs.monitörde çok kaliteli İstanbuldaysanız bi bakın derim

Splixson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,234
İsim
Furkan
Merhaba bir arkadaşıma pc arıyoruz tercihen hazır sistem istiyor. Eğer yeni model vs çıkacaksa biraz daha bekleyebilir. 3-5 dk max 20 dklık olacak şekilde videolar editlemek için premiere (%99 animasyon vs olmuyor) ve çok komplike olmayan işlemler için basit düzeyde cs6 ve lightroom kullanıyor. Raft, feign, prognight tarzı oyunları en az orta ayarda oynamak istiyor. İş yaparken veya oyun oynarken çoğu zaman arka planda discord ya da spotify açık oluyor. Max 20K bütçe var ve en azından 2 yıl kadar idare edecek kasa + monitör istiyor. (Monitörü ikinci el de alabilirmiş) Önerilerinizi bekliyoruz şimdiden teşekkürler.

edit: alınır mı bu
bu fiyata daha iyi kasalar var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne olursa olsun gaming gen tr'den almayın.
doğru

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,242
Üyeler
157,502
Son üye
wexizm
Top Bottom