Neler Yeni

20k civarı Laptop Öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Salih Akçin
Bi arkadaşım için laptop önerisi istiyorum zamanında bende cok takip ederdim ama kendi pc mi aldıktan sonra piyasadan çekildim o yüzden durumlardan cok haberim yok yardımcı olursanız sevinirim.Önceliğimiz hp olması nedense arkadaşım baya takmış ve illede hp olsun diyo tabii ki asus gibi cok güzel markalarda var siz çekinmeden önerinizi yapın lütfen.2. Önceliğimiz performans olarak iyi olması yani gaming laptop klasmanında bi laptop arıyoruz uzun yıllar sıkıntı çıkarmadan kullanılabilecek donanımda olması gerekiyor,arkadaşım öyle cok AAA oyunlar oynamıyor ortalama valorant minecraft tarzı diyebilirim.Biraz uzun oldu ama umarım demek istediklerimi anlatabilmişimdir önerilerinizi bekliyoruz

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Salih Akçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

valorant minecraft fln oynicaksa bunu alsın valorant oynayacak adama gidipte 4050 li pc önermek garip olur attığımı alsın hiç değilse güzel bi ekran deneyimi de yaşar
Bro bunların ekranını biliyorum ama bütçeye göre tercih etmem diyor kendisi,bu fiyata en iyi gaming pc nedir acaba bide böyle öneri alırsam karşılaştırırım,bende victus var kendisine önerdim beğendi aslında şuan 4050li yada 3060lı victuslar ne alemde fiyat olarak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,810
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1