Neler Yeni

20k civarlarında bilgisayar toplamak istiyorum

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Bütçe
20000
Bütçeyi aşmayacak şekilde bi RTX3060 bileşenli bir pc toplamak istiyorum mümkün müdür?
mümkünse nasıl bir bilgisayar toplayabilirim
ve aynı bütçeyle daha iyi ekran kartlı pc toplanabilir mi
şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
2007adda
Kasayı cooler master yapıp ssd 1tb yapın isterseniz 3 fanlı modeli seçebilirsiniz ekran kartında ama asus un 2 fanlı rx 6750xt modeline 1100tl geri ödemesi var onu da alabilirsin

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunun yerine mod art red almak daha mantıklı değil mi?

Metherium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Metin
birinci
İkinci
ücuncu

İkinci linkteki gamepadde kötü yorumlar var bilemedim pc için alıcam bunları bulabildim sadece

Kasayı cooler master yapıp ssd 1tb yapın isterseniz 3 fanlı modeli seçebilirsiniz ekran kartında ama asus un 2 fanlı rx 6750xt modeline 1100tl geri ödemesi var onu da alabilirsin

Hocam bunun yerine mod art red almak daha mantıklı değil mi?

Technopatta güncel hali ile(fiyat değişmiş, sanırım anakartı değişmiş) sadece işlemci yükseltip almak mantıklı olur mu sizce?

YusufTlh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yusuf Talha Yılmaz
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
2007adda
Technopatta güncel hali ile(fiyat değişmiş, sanırım anakartı değişmiş) sadece işlemci yükseltip almak mantıklı olur mu sizce?
İşlemciyi yükseltmeye bence gerek yok sonuçta ekran kartını besliyor darboğaz yok tabiiki upgradeler için yükseltmekte fayda var ama ekran kartına upgrade yapmayacaksanız bence gerek yok

Metherium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Metin
İşlemciyi yükseltmeye bence gerek yok sonuçta ekran kartını besliyor darboğaz yok tabiiki upgradeler için yükseltmekte fayda var ama ekran kartına upgrade yapmayacaksanız bence gerek yok
Ekran kartında birinde iade var birinde yok. O yüzden fiyat farkı gözükenin üstüne 1100 daha eklenmiş oluyor. O yüzden ekran kartını değiştirmeyi düşünmedim çok. İşlemci uzun vade için artı bi değer katar gibi geldi fakat aşırı bilgili değilim o yüzden akıl almak istedim.

Şu an sistemde gözüken rampage voyager kasa iyi midir? En azından iş görür seviyede midir? Ilerleyen zamanda psu yükseltmesi ile iş görür bi kasa mıdır?

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Sadece kasa mı yoksa mouse,kalvye vs. Dahil mi?
sadece kasa

bu sistemi almakla arkadaşın attığı SILVERSTONE-3060Ti almak arasında ne fark olur hani böyle fiyatı kadar fark olmayacaksa fazlasını vermeyelim

Buna bakabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
2007adda
Ekran kartında birinde iade var birinde yok. O yüzden fiyat farkı gözükenin üstüne 1100 daha eklenmiş oluyor. O yüzden ekran kartını değiştirmeyi düşünmedim çok. İşlemci uzun vade için artı bi değer katar gibi geldi fakat aşırı bilgili değilim o yüzden akıl almak istedim.

Şu an sistemde gözüken rampage voyager kasa iyi midir? En azından iş görür seviyede midir? Ilerleyen zamanda psu yükseltmesi ile iş görür bi kasa mıdır?
Bu kasaya zaten ilerleyen zamanlarda psu almak zorunlu, ve bu psu ile ben 20k lık sistemi hiç riske atmazdım. Kasa iyi ama cooler master ile hem psu derdinden kurtuluyorsun hem de kasanın kalitesi artıyor, ben onu eklemeni tavsiye ederim. Rampage psu hakkında kesin bir şey söyleyemem, teknoloji şans işidir herkesin dediği gibi. Bir bakarsın 2-3 aya psu çöp olmuş. Bir bakarsın seni senelerce götürmüş. Ama yinede işi şansa almazdım.

sadece kasa

bu sistemi almakla arkadaşın attığı SILVERSTONE-3060Ti almak arasında ne fark olur hani böyle fiyatı kadar fark olmayacaksa fazlasını vermeyelim
Technopat-two win bence çok iyi bir seçenek stok varken kaçırma

Top Bottom