Neler Yeni

20k RTXLİ sistem tavsiye

Aaahmt

80+ Silver
19000
Tekrardan merhaba, sabrım taştı sanırım hazır sistemler artık gelmeyecek 20k bütçeyle en düşük rtx 3070 istiyordum galiba elimdeki son fırsat;

www.gaming.gen.tr

MESUT CEVIK-MC5 / INTEL i5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 GAMING OC V2 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

MESUT CEVIK-MC5 oyuncu bilgisayarı ASUS RTX 3070 ekran kartı ile üst seviye oyun deneyimini en uygun fiyat ile sunmak için tasarlandı.
www.gaming.gen.tr
www.gaming.gen.tr
İlk çıktığından bu yana 500 TL farkla alınmaya değer mi?
Ya da beklemeli miyim 18-20k bütçeyle daha f/p bir sistem çıkar mı?

(Tavsiye olarak nvdia ekran kartı tercih ederseniz sevinirim)

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Güzel yani sistemde bu haftasonuna galiba pc hocası sistemi çıkıyor f/p nvidia olucağını söyledi bilmiyorum nasıl bi sistem olurda bekleyebiliyorsan bekleyebilirsin

Aaahmt

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel yani sistemde bu haftasonuna galiba pc hocası sistemi çıkıyor f/p nvidia olucağını söyledi bilmiyorum nasıl bi sistem olurda bekleyebiliyorsan bekleyebilirsin
Tahmin ettiğim kadarıyla en fazla 3060lı bi sistem olur diye düşünüyorum. Yine de beklemeye değer mi acaba onu düşünüyorum. galiba bekleyeceğim 😑.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Tahmin ettiğim kadarıyla en fazla 3060lı bi sistem olur diye düşünüyorum. Yine de beklemeye değer mi acaba onu düşünüyorum. galiba bekleyeceğim 😑.
Tamamen bana mantıklı geldiği içn söyleyeceğim garantisini vs bozar mı blmyorum.Genellikle böyle hazır sistemlerde parçalar daha ucuza geliyor ya çıkan sistemdeki diğer parçalar hoşuna giderse sistemi alırsın 3060 ı satıp 3070 alırsın.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,722
İsim
kilan embappe
Güzel kasa onu alabilirsiniz ama bence pc hocasını bekleyin...

Aaahmt

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamen bana mantıklı geldiği içn söyleyeceğim garantisini vs bozar mı blmyorum.Genellikle böyle hazır sistemlerde parçalar daha ucuza geliyor ya çıkan sistemdeki diğer parçalar hoşuna giderse sistemi alırsın 3060 ı satıp 3070 alırsın.
Bu da mantıklıymış hocam değerlendirmeye çalışacağım.
güzel tavsiyeniz için teşekkür ederim

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
İstediği fiyata biraz zor satar 3060 ı hocam 5k dan fazlaya gitmez.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
0 3060 satacak neden o kadar düşsün ki
7 ye falan satmayı düşünüyorsanız unutun hocam sıfır olsada olmasada benim adımamı değil kutusu açılmışmı açılmış hangi model gigabytsa falan geçmiş olsun zaten

2.el olsun RX 6600 XT bı tanıdığım 3750 ye sattı farkını bilirsin zaten anlıyorsan parçalardan.Duvardan Duvara Fırlatımıyorlar bunu sonuçta 2 kazmışlar sonra bitince...

Top Bottom