Neler Yeni

20k ya kadar gaming laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alper Ger
İyi günler ee mühendisliği okuyorum. İleride mühendislik uygulamalarında sıkıntı çıkarmayacak, oyun da oynayabileceğim laptop önerisi istiyorum. Çok bir bilgim yok bu konuda
Maksimum bütçe 20k üzerine çıkamam.
Şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Muhammed
İyi günler ee mühendisliği okuyorum. İleride mühendislik uygulamalarında sıkıntı çıkarmayacak, oyun da oynayabileceğim laptop önerisi istiyorum. Çok bir bilgim yok bu konuda
Şimdiden teşekkürler.
Aga simdi alma cumhurbaskaninin aciklamasini bekle vergi kaldirma muhabbeti donuyor

sefAK47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Sefa SEVİL
Aga simdi alma cumhurbaskaninin aciklamasini bekle vergi kaldirma muhabbeti donuyor
Usta o zamana ne olacağı belli değil, dolar kuru var, indirim yapsa da satıcının zarara uğramaması lazım, çok belirsizlik var...

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Muhammed
Usta o zamana ne olacağı belli değil, dolar kuru var, indirim yapsa da satıcının zarara uğramaması lazım, çok belirsizlik var...
Yani hocam donen muhabbetleri soyluyorum ki buyuk sirketlerin zarara ugriyacagini zannetmiyorum cunki onlara dolar ile geliyor devletimiz sonradan vergi biniyor diye biliyorum o yuzden tercih sizin

dalpirin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Alperen Dal
Şimdiden teşekkürler.
Vergi indirimlerine ek sezonluk indirimlerde gelirse intel core i5-12500H işlemcili HP Victus veya Acer Nitro modellerini sepetinde tutman en iyisi olur

caglar.35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Çağlar Ulus
Şimdiden teşekkürler.
Dostum Selamlar;
Aşağıda belirttiğim modeli düşünebilirsin. Gerek işlemci gerek ekran kartı performansı fazlasıyla yeterli. Tasarım açısından da benim çok hoşuma gitti. İncelemeni tavsiye ederim

capoonnn

80+
Şimdiden teşekkürler.

Bu modeli inceleyebilirsin

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Yukarıdaki Victus modellere bakılabilir. A15'in stoğu bitmiş.

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Okan kaygısız
Vergi indirimi hemen ürünlere yansımaz.Satıcılar vergisini ödedikleri ürünleri satar ondan sonra vergisi düşük aldığı ürünleri düşük fiyattan satmaya başlarlar.

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Top Bottom