Neler Yeni

🔥İndirim 2150 TL Magcubic Taşınabilir And11 Projeksiyon Wifi6 Bluetooth 5.0, Entegre 130'

cohannan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Can Demir
Yurtdışı gümrük vergisi 30€'ya çekilmişken beklemeden sahip olmak isteyenler için fiyat gayet uygun.

2150 TL Magcubic Taşınabilir Projektör Ultra Hd And11 Projeksiyon Wifi6 Bluetooth 5.0, Entegre 130"

1723502302490.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurtdışı gümrük vergisi 30€ çekilmeden önce amazon üzerinden Çin'den ürünü aldım inanılmaz memnunum. Her kuruşunu hak ediyor. Kendi çektiğim fotoğraf:

1723502677399.png
9be4f7fac97fcbcc5814454b8d4d59ac.jpg

Son düzenleme:

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Mehmet Ali
Yurtdışı gümrük vergisi 30€'ya çekilmişken beklemeden sahip olmayanlar için fiyat gayet uygun.

2150 TL Magcubic Taşınabilir Projektör Ultra Hd And11 Projeksiyon Wifi6 Bluetooth 5.0, Entegre 130"

Alıntıyı görüntüle

Yurtdışı gümrük vergisi 30€ çekilmeden önce amazon üzerinden Çin'den ürünü aldım inanılmaz memnunum. Her kuruşunu hak ediyor. Kendi çektiğim fotoğraf:

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
İhtiyacım yok ama napsam bilmiyorum.

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
r r
çok ses çıkarıyor mu fanı?

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Halit Berkutay Aydin
Alınır mı lan aşırı alasım var

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Sinan İ.
Bu fiyatlara kesinlikle alınır.
Oled tv görüntüsü beklemiyorsanız , maksat yattığım yerden dizi izlemek diyorsanız fiyatlar şişmeden kaçırmayın.
Uyanık esnafımız yurt dışından alamadığımızı görünce fiyatları şişirir yakında.
Yattığın yerde tavana yansıtıp izlemek keyifli oluyor. 😀
ansi berbat alinmaz
2 bin liraya daha iyi ansi olan varsa al mutlaka kaçırma...

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet
Bende hy320 aldım bir kaç ay önce amazondan ama ne yazık ki L1 lisansı yok yani youtube/netlifx vs 480p açar. Arkasına tv stick takarak tam çözünürlükte kullanabildim. Ha illa alacaksanız o da türkiye pazarında yine yurtdışıyla aynı satılıyor 3600₺ civarında onu almanızı tavsiye ederim. Hy300 -720p, hy320 -1080p doğal çözünürlüğe sahip.

MetalWave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Serdar Günaydın
hy300 ü farklı marka altında satıyorlar.
"ben acaba projeksiyonu severmiyim?" sorusuna ucuz yollu test cihazı olabilir. hiç olmadı arkadaşlarla karanlıkta arada maç izleriz karşılığını verebilir.
ben aldım 3 4 saat kullandım ve projeksiyon olayına aşırı yükseldim. hemen araştırıp l1 lisanslı wanbo davinci pro aldım. bunu arkadaşıma sattım.
bu cihaz 720p elle focus yapan bir cihaz. otomatik yamuk düzeltmesi var.
ayaklığı kendisini taşımıyor kısa süre sonra kafası düşüyor. tripod girişi yok.
fan sesi oynarken laptoptan çıkan fan sesi gibi yüksek
kendisinde hoparlör var ama düşük seviye. ip11 daha iyi ses çıkarıyor.
l1 lisans yok disney ve netflix tv uygulaması açmıyor, kesmişler desteği. netflix telefon uygulaması yükleniyor ondada harici mouse kullanmanız lazım.
youtube iş görür.
geri kalan şeylerde fiyatına göre iyi iş çıkarıyor.

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet
hy300 ü farklı marka altında satıyorlar.
"ben acaba projeksiyonu severmiyim?" sorusuna ucuz yollu test cihazı olabilir. hiç olmadı arkadaşlarla karanlıkta arada maç izleriz karşılığını verebilir.
ben aldım 3 4 saat kullandım ve projeksiyon olayına aşırı yükseldim. hemen araştırıp l1 lisanslı wanbo davinci pro aldım. bunu arkadaşıma sattım.
bu cihaz 720p elle focus yapan bir cihaz. otomatik yamuk düzeltmesi var.
ayaklığı kendisini taşımıyor kısa süre sonra kafası düşüyor. tripod girişi yok.
fan sesi oynarken laptoptan çıkan fan sesi gibi yüksek
kendisinde hoparlör var ama düşük seviye. ip11 daha iyi ses çıkarıyor.
l1 lisans yok disney ve netflix tv uygulaması açmıyor, kesmişler desteği. netflix telefon uygulaması yükleniyor ondada harici mouse kullanmanız lazım.
youtube iş görür.
geri kalan şeylerde fiyatına göre iyi iş çıkarıyor.
Xming Page One aldım bende dünyanın ilk google tv li ve L1 lisanslı android projeksiyonu diye tanıtıldı araştırmalarım sonucu baya hoşuma gitti 8 yıldır projeksiyon kullanıyoruz, bu 3. Cihaz ve haliyle en iyisi oldu. Senelerdir tv kullanmıyoruz diyebilirim o yüzden kendimce alabileceğim en iyisini aldım. Davinci pro da çok iyi, güzel tercih. 👍🏼

MetalWave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Serdar Günaydın
Xming Page One aldım bende dünyanın ilk google tv li ve L1 lisanslı android projeksiyonu diye tanıtıldı araştırmalarım sonucu baya hoşuma gitti 8 yıldır projeksiyon kullanıyoruz, bu 3. Cihaz ve haliyle en iyisi oldu. Senelerdir tv kullanmıyoruz diyebilirim o yüzden kendimce alabileceğim en iyisini aldım. Davinci pro da çok iyi, güzel tercih. 👍🏼
baktım şimdi oda güzelmiş, direk tripod girişide var.
davinci beklediğimin üstü çıktı. 10noo sitesinde piyasaya göre çok daha ucuzdu. beni en çok şaşırtan içindeki hoparlör oldu. bildiğin ses bombası var içinde, beklemiyordum, bir müzik açtım bass vuruyor cihaz, noluyor dedim :D cihazı bir yere götürsen yanında ses için cihaza gerek yok, bilmediğim içinde ankerin soundcore 2 sini almıştım çift olarak,pişmanda değilim tws olarak çalışıyor, stereo kuruyorum sağa sola çok güzel oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
brutal chapter
Bu fiyatlara kesinlikle alınır.
Oled tv görüntüsü beklemiyorsanız , maksat yattığım yerden dizi izlemek diyorsanız fiyatlar şişmeden kaçırmayın.
Uyanık esnafımız yurt dışından alamadığımızı görünce fiyatları şişirir yakında.
Yattığın yerde tavana yansıtıp izlemek keyifli oluyor. 😀

2 bin liraya daha iyi ansi olan varsa al mutlaka kaçırma...
gecen aylar da 1399 a benzerini aldik amazon dan bir akc adet.tesekkurler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Dax Saz
650 liraya aldım 1.5 ay önce.

Bende hy320 aldım bir kaç ay önce amazondan ama ne yazık ki L1 lisansı yok yani youtube/netlifx vs 480p açar. Arkasına tv stick takarak tam çözünürlükte kullanabildim. Ha illa alacaksanız o da türkiye pazarında yine yurtdışıyla aynı satılıyor 3600₺ civarında onu almanızı tavsiye ederim. Hy300 -720p, hy320 -1080p doğal çözünürlüğe sahip.
Ona gerek yoktu. HDO BOX indirsen hepsini 1080p izlerdin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,388
Üyeler
154,051
Son üye
YunusTP
Top Bottom