Neler Yeni

🔥İndirim (2213 TL) Philips BG7025/15 Bodygroom Series 7000 (Vücut Traş Makinesi)

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ferhat Ödemiş
Arkadaşlar Selam Bodygroom series 3000 Kullanıyordum artık eskidiği için görür görmez sipariş verdim gayet güzel fiyat hayırlı alışverişler.

https://www.amazon.com.tr/Philips-B...todays-deals&sprefix=,todays-deals,127&sr=1-1

1716324123321.png

Son düzenleme:

Ajusshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet
Sipariş verdim yalnız 2.251,43 ₺ peşin fiyatına 3 taksit aldım saol

halilbz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Halil Bozkurt
Sakal için uygun mu tam çözemedim

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Ekz
Bu tarz makineleri daha önce kullanmış biri olarak söylüyorum bunlara para vermeyin. En son powertec marka makina aldım bu zamana kadar kullandıklarım para istafıymış. Hem fiyatı uygun hem gayet iyi kesiyor. Vücut için önce tr 858 olanını aldım daha sonra sakallara daha rahat geçiş yapabilmek için tr 3200 modelini aldım. İkisini de hala kullanıyorum kesinlikle şans vermenizi tavsiye ederim.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Ertuğrul
aldım bedava teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ferhat Ödemiş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarz makineleri daha önce kullanmış biri olarak söylüyorum bunlara para vermeyin. En son powertec marka makina aldım bu zamana kadar kullandıklarım para istafıymış. Hem fiyatı uygun hem gayet iyi kesiyor. Vücut için önce tr 858 olanını aldım daha sonra sakallara daha rahat geçiş yapabilmek için tr 3200 modelini aldım. İkisini de hala kullanıyorum kesinlikle şans vermenizi tavsiye ederim.
Ben çoğu vücut traş makinesini kullandım sürekli vücut kıllarımı aldıgım için en iyisi philips bodygroomdur benim için hemde bu fiyata türkiyede satışta olmayan 7000 serisi bedava

aldım bedava teşekkürler
Hayırlı olsun rica ederim

laider

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Koca Osman
7000 serisinin 3000'e göre ne avantajı var acaba?
Baktım da aynı başlığı kullanıyor, 2 katından fazla fiyatı.

5000'deki sırt aparatı da yok galiba.

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Ekz

Ben çoğu vücut traş makinesini kullandım sürekli vücut kıllarımı aldıgım için en iyisi philips bodygroomdur benim için hemde bu fiyata türkiyede satışta olmayan 7000 serisi bedava

Hayırlı olsun rica ederim
Çoğu makinayı kullanmış olmana rağmen powertec kullanmadığını anlıyorum. Vücut traşı için özellikle tr 858 modelini denemeni şiddetle tavsiye ediyorum. Ekstra özellikler beklemiyorsan sıfır kesim açısından çok başarılı. Amazonda satılıyor. Deneyin pişman olmazsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ferhat Ödemiş
Çoğu makinayı kullanmış olmana rağmen powertec kullanmadığını anlıyorum. Vücut traşı için özellikle tr 858 modelini denemeni şiddetle tavsiye ediyorum. Ekstra özellikler beklemiyorsan sıfır kesim açısından çok başarılı. Amazonda satılıyor. Deneyin pişman olmazsın
Deneyeceğim teşekkürler tavsiye için

7000 serisinin 3000'e göre ne avantajı var acaba?
Baktım da aynı başlığı kullanıyor, 2 katından fazla fiyatı.

5000'deki sırt aparatı da yok galiba.
kullanmadım henüz bilmiyorum ancak seri farkı var birisi eski üretim birisi yeni üretim sayılır 2022 de üretildi 7000 serisi 3000 serisi 2019 olması lazım yanlış hatırlamıyorsam şarj avantajı var arkasında ekstra önce kısaltmak için taraklı kesim var bıçağındada iyileştirme vardır elbet fiyatıda gayet uygun ayrıca yeni seriyi almak avantajlı her türlü

Son düzenleme:

halilbz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Halil Bozkurt
Deneyeceğim teşekkürler tavsiye için

kullanmadım henüz bilmiyorum ancak seri farkı var birisi eski üretim birisi yeni üretim sayılır 2022 de üretildi 7000 serisi 3000 serisi 2019 olması lazım yanlış hatırlamıyorsam şarj avantajı var arkasında ekstra önce kısaltmak için taraklı kesim var bıçağındada iyileştirme vardır elbet fiyatıda gayet uygun ayrıca yeni seriyi almak avantajlı her türlü
sakalda kullanıyor musun?

Top Bottom